Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lemondjam anyunak hogy lefeküd...

Lemondjam anyunak hogy lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a barátommal én még szűz voltam és több mint 3 hónapja vagyunk együtt. Anyuval nagyon jó a kapcsolatunk szinte mindent megbeszélünk és most nem tudom hogy el kellene-e mondanom neki a dolgot vagy nem. Szerintetek? 19/l
2014. aug. 6. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem felmondjad
2014. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ami kettőnk között történik az magánügy, kivéve ha probléma kerül elő.
2014. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Minek? Gondolom tudja magától is, ha barátod van, előbb-utóbb valószínűleg lefekszetek / már lefeküdtetek, felesleges ezt külön bejelenteni.
2014. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

szerintem mondd el, biztos értékelni fogja hogy ennyire bízol benne

de természetesen erről nem kell beszámolni, ha te nem akarod

2014. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha 19/L lennél, tegnap vesztetted volna el a szüzességet, és azt kérdezed, hogy elmondjad-e anyudnak, akivel mindent megbeszéltek.

Így gondolj bele!!+!!!!!44556566789

2014. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ez magánügy szerintem. Ő sem hiszem , hogy elmesélte neked az ő elsőjét... akkor neked mért kellene?
2014. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan mintha a barátnőd is lenne, és tényleg ennyire jófej, akkor akár ugyanúgy meg is beszélheted vele :)

Nem kötelező, nincsen ilyen kényszer, hogy a szülőknek be kell jelenteni, hogy szexeltél :)

Ha megbízol benne, és tudod, hogy megbeszéhetitek, kitárgyalhatjátok, és szeretnéd is kitárgyalni vele,mert "kéééépzeld anyu XY-al húúú de jó volt" akkor hajrá.

Ha nem, akkor meg nem.


Mellesleg nem ejtették a fejére, főleg ha jó fej, nagyon jól tudja, hogy csak idő kérdése.

Egyébként ha tényleg ilyen tuti nagyon jól fog neki esni ha úgy gondolod, hogy ezt megbeszélheted vele.

2014. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 xD idióta vagy :D Amúgy én akkor mondanám el a helyedbe, ha esetleg rákérdez... mármint a szülők szoktak kiváncsiskodni, ha tudják, hogy gyereküknek van valakije hogy: "Na és már volt ez meg az?" akkor mondd el neki, de kérdésedből ítélve vonakodsz ettől, szóval szerintem várd meg míg a helyzet azt kívánja hogy elmondd. Édesanyád is tudta, hogy el fog jönni az az idő mikor a lánya elveszíti a szüzességét, és fel is van rá készülve biztosan, szóval szerintem nem érné annyira hideg zuhanyként
2014. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19 évesen már felnőtt vagy nem?
2014. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én mint nőtársad, azt javasolom igen :) mondd el neki, igy nem lenne kinos ha véletlen probléma lenne valamikor vagy valami..:) szerintem mondd el neki, fontos :)
2014. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!