Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy enyhíthetném a bűntudatom...

Hogy enyhíthetném a bűntudatomat? Lefeküdtem, a barátommal akkor még jó ötletnek tartottam de most már megbántam túl korainak érzem.

Figyelt kérdés
Azóta már szakítottunk de mardos a büntuddat.Nagyon megbántam-
2014. júl. 1. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ez ellen már nem tudsz mit tenni... majd legközelebb meggondoltabb leszel, fogd fel ezt tanulságként de ha egy évig huzod a következőnél a dolgot az sem jó megoldás
2014. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
10 miatyánk, holnap tűnés a plébánoshoz gyónni, vasárnapi miséket nem kihagyni!
2014. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hàny èvesek vagytok?
2014. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az életkorod miatt tartod most utólag korainak, vagy olyan értelemben, hogy a kapcsolatotok még nem igazán érett meg rá?
2014. júl. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Életkorom miatt.
2014. júl. 2. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
10%

Hé ne aggódj ez csak s*x

Érezd jól magad és kész, azért gondoltad meg magad mert valami hülye beleszólt?

Jó figy az enyém extrém példa 12 voltam amikor elvesztettem, viszont annyi előnyöm származott belőle hogy a következő kedves nem jött volna velem össze ha még szűz vagyok ez 7 éve volt és azóta is imádom.


Ne rágódj a múlton, fölösleges. Attol hogy kamatyoltál valakivel nem vagy se több se kevesebb. :D

2014. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!