Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miből sejthető, h szűz -e még...

Miből sejthető, h szűz -e még egy srác?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan a viselkedése, kissé félszeg. Ha rákérdezel valami szexuális élményére kitér, általános dolgokkal jön elő
2014. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Magas vékony"
2014. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: Ez nem feltétlen igaz: én nem tárom mások elé a szexuális tapasztalataimat, nem tartozik az senkire.
2014. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos :D

Szűz vagyok még, és személyes tapasztalatból leírom.

Lehet hogy másnál máshogyan van, de ez most az én kommentem, nem általánosítok, csak írom ami RÁM igaz.


Ha szorosan mellettem ül egy csaj aki tetszik, akkor vérnyomás felmegy, elkezdek izzadni (na nem nagyon),nem nézek a szemébe és próbálom terelni a témát mindig, dadogok kicsit.

Nem annyira vagyok magabiztos, félek lépést tenni mert azon agyalok hogy mit gondolhat a másik, sokszor elnézek, várom hogy a másik kezdjen témát, mert be vagyok szarva.

Ha nincs sok bátorságom akkor egyáltalán nincs.

Ha van kicsi, akkor pedig akárkibe belekötök.

Elég sok mindenből meg lehet tudni, de általában az van hogy elnézek, nem merek szembe nézni, ha közel ülök akkor nem igazán mozgok inkább csak lefagyok, és állítólag az a szokásos kicsit pirosabb arcszín.


Lehet rám mondani hogy heh lúzer vagyok meg mit akarok, de én legalább bevallom hogy szűz vagyok, tudom mik a "hibáim", és nem igazán találtam eddig még olyan lányt aki normális lett volna :/ ez a Pest már csak ilyen.

Ha kérdésed van, írhatsz privátban.


16/F

2014. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Synesztro ***** válasza:
26/F nehezen lehet kitalálni, a viselkedése, a csajozási próbálkozása elég esetlen, ill. ha eljut a nővel az erotikusabb dolgok felé, akkor nem igazán tudja hova kell nyúlnia, mit is kéne tennie, esetleg egy orálnál 2mp alatt elsül stb.
2014. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A járásából. Ha nem tud egyenesen járni, akkor valószínűsíthető, hogy valamit beletettek.
2014. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!