Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányom osztálytársa azzal...

A lányom osztálytársa azzal dicsekedett a lányomnak, hogy ő milyen érett, mert 11 évesen nem szűz. Szerintetek normálus az ilyen?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem.
2014. aug. 19. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
szerinted normális, hogy egy szülő ilyennel foglalkozik ?
2014. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem normális.

11 évesen eszembe nem jutott volna ilyesmi. A gyerek háza táján komoly gondok lehetnek.

2014. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Biztos nem mondott igazat, csak szeretnek egymás előtt nagymenősködni. Biztos ezzel akarta felhivni magára a figyelmet. Különben ne legyél annyira elfogult a saját lányoddal kapcsolatban, mert ketten beszélgettek, két érett 11 éves témázta ki a szeretkezés témát, nem kell sok fantázia, hogy elképzeld a lányod is miket mondhatot. Lehet a másik kislány anyukája meg a Te lányodra van kiakadva, különben is kicsit ferditenek is, kicsit hozzátesznek, azt sem tudják mi az egész csak olyan vad dolgokat kitalálnak, amit a kis képzeletvilágukba összetesznek.
2014. aug. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vagy hazudott, vagy k*rv@ lesz, vagy már az.
2014. aug. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hármas igazad van.

A lányom mondta, hogy a tanárok is begtudták, behívták a szülőket, botrány lett a vége.

2014. aug. 19. 01:04
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

17 éves koromig nem is gondoltam ilyenre. Akkor is csak azért, mert szerelmes lettem. 11 évesen…

18/L

2014. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Hihetetlen,hogy ez a mai fiatalság már itt kezdi a szexszel való ismerkedést,mikor még testileg és lelkileg sincsenek rá felkészülve...

Attól mert valaki nem szűz már 11 évesen még nem lesz nagylány,sem érett...teljes mértékben elítélem ezt..

Nem is értem,hogy hogy a fenébe gondolják azt,hogyha már nem szüzek,akkor érettek!....

2014. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!