Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek miért nem akarnak...

Szerintetek miért nem akarnak a fiúk szűz lánnyal komoly kapcsolatot? 17/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert azok a fiúk asztihiszik nagy jampik.. ez tök hülyeség biztos van olyan..
2014. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akarnak.
2014. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én akarnék, ez egy lényegtelen tényező nálam..
2014. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Énis szeretnék szűz 19/f
2014. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is akarnék, sőőt, inkább egy olyannal akarnék aki még avatatlan :D Nem rontották meg a mai hülyegyerekek. De ez hiú ábránd... Mert a szűz kislányok is a menő csávókat várják, a királyfit fehér lovon.
2014. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mert nem fekszenek olyan hamar :P 23f
2014. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én egy szűz lányt szeretnék első barátnőmnek, lehetőleg olyat aki minden téren az. Nem volt petting, szopás stb. Én is szűz vagyok még, szeretném ha mindent együtt "tanulhatnánk"/tapasztalhatnánk meg. És az első csók is közös lenne.

De ilyet már csak a mesébe, vagy az általános iskola alsó tagozatán találhatok. :( :D

Amúgy attól függetlenül, ha nem ilyen barátnőt kapnék, ugyanúgy szeretném, nem lenne kevesebb a szememben, csak hát kicsit csalódott lennék, hogy nem úgy jött össze a dolog ahogy elképzeltem.

18/F

2014. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert a szűz lányok aztán nem állnak meg az első kapcsolatnál, ki akarják próbálni mással is, és akkor szépen otthagyják az embert :/
2014. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eddig fiùval csak csòk volt az is 3 fiùval volt eddig...mert sajnos volt aki amint megtudta,hogy szűz vagyok el is tűnt az életemből...:/
2014. aug. 17. 21:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Legalább megkíméltek! :D
2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!