Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem bulizik, iszik, züllik...

Ha nem bulizik, iszik, züllik az ember akkor örökké szűz marad?

Figyelt kérdés
24 éves ffi vagyok, és természetesen szűz. Soha nem jártam bulizni piálni hasonló. Elég szűk baráti köröm, van akik szintén nem ilyen bulizós mentalitással rendelkeznek. Testépítéssel, súlyemeléssel foglalkozom lassan 6 éve, de a nők le se sz*rnak.Erőm, fizikumom átlag feletti.De mégis azt látom , hogy az ilyen nyikhaj 50kg os pálcikáknak (akik természetesen buliznak)vannak a legjobb csajaik ráadásul ilyen 17-20 évesek. Kérdem én ez igazságos? Ja és ráadásul rohadtul irritálnak az ilyen bulizós csürhék , rendszeresen be szoktam nekik szólogatni, olyankor beszoktak csicskulni csajaikkal együtt. :)

2014. aug. 19. 15:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
Aha. :D
2014. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fizethet egy lánynak is.
2014. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Ha hülye és hülyeségeket kérdezget neten 24 éves létéra, an akkor marad örökre szűz.
2014. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
38%

Birom mikor a saját bénaságukat arra fogják, hogy "mert én nem vagyok züllött" -.-


Nem. Nem csak akkor lehet elveszteni a szüzességed, ha bulizol és züllesz.

2014. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
de a mai világban így megy ,ha nem mész a birkák után akkor szűz maradsz !
2014. aug. 19. 15:33
 6/55 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlen. De az utolsó mondatod gáz. Utálom a beszólogatós embereket. Tök értelmetlen.
2014. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
65%

"Kérdem én ez igazságos?"


Kérdem én , normális vagy, hogy azt hiszed neked alanyi jogon jár a nő? Tegyél szépen érte, ismerkedj, szólítsd le az utcán , plázában, strandon, könyvtárban, egyetemen STB(!!) a lányokat. Borzasztó szánalmas, hogy a nem bulizásodra fogod, azt hogy nincsen nőd és azt hiszed, hogy te jobban érdemelnél jó nőt, mint az "50 kg-os nyikhajok" Miért ? Mert izmos vagy ? Akkor már úgy érzed, hogy minden nőt megkéne kapnod, de a világ el van bas-zva úgy ahogy van , igazságtalan, ezért nincs nőd. pfff

2014. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
90%

Én is szűz vagyok. Ugyanemiatt. (25/F) Vagyis nem bulizok, közösségem nincs, barátok alig.


Ne akarj olyan lenni mint ők. Magasabb szinten vagy velük szemben. Társkeresővel vagy csajozással próbálkozz. Ha szüzetleníteni akarsz, azt ne egyéjszakásra pazarold hanem aki kitart melletted.

2014. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Akkor te a vékony fiúkat lenézed, a magas vékonynak nem fog tettszeni
2014. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 19/f gyurok mindjart indulok nem iszok nem bulizok nem cigizek es szuz:D
2014. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!