Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sietteti vagy csak én vagyok...

Sietteti vagy csak én vagyok túl "szemérmes"?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást, de csak kb 4 hónapja kezdtünk el beszélgetni, mert akkor az egyik legjobb barátjával jártam (dobott a srác és még le sem feküdtünk). Mostmár egy hónapja vagyunk együtt, de kikötöttem, hogy az elöző kapcsolatpm miatt várnia kell legalább a második hónapunkig. Nos, nem nagavartatja magát és állandóan próbálkozik. Szóval a petting már jól megy, azaz hamarosan jönnie kellene a dolognak, de még nem állok rá készen. Mind a ketten szüzek vagyunk, úgyhogy még egy picit "félek a dologtól. Ezt tudja is. Ráadásul ő hatalmas, én meg ahogy illik, túl szűk. Szerintetek se kellene váratnom? (17/l)
2014. aug. 22. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
mondd el neki, hogy félsz. ameddig így érzel, ne tedd meg! majd ha már te is szeretnéd. de ne hónaphoz kösd szerintem, hogy ekkor meg ekkor fogsz vele lefeküdni. ha jól felizgat, meg van előjáték, akkor menni fog, ne görcsölj rá.:)
2014. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
44%
1hónap után próbálkozik, te meg szüzen 2hónap után hagynád is 17 évesen?????? hát gratulálok, nem is szeret, csak a szexre megy...
2014. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
petting mennyi idő után volt?
2014. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

addig ne menj bele amíg nem érzel igaz vágyat rá !


ha ezt enm érti meg akkor szerintem cseréld le a pasit mert nem szerelemes csak szűzteleniteni akarja magát !

2014. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak annyira meggyőző tud lenni, hogy szeret, és nyilván hiszek neki, mert nagyon-nagyon szeretem. Nem tudom mióta van petting, de már egy ideje, kb egy hete vagy hogy, de sokat találkozunk és mindig van. Igazából nqgyon élvezem és majd szeretném is, csak még valahogy nem most. Ez abszurd? Csak nem akarom megbánni a dolgot.
2014. aug. 22. 15:01
 6/7 anonim válasza:
100%
ha egy hete van petting, akkor szerintem még várj vele, én azután 2hónapot vártam és sokkal jobban esett így:)
2014. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz petting alatt? Várjatok amíg te, a kapcsolatotok készen nem áll rá. Ha igazán szeret, vagy inkább szeretne, akkor várna és nem siettetné, főleg ennyi idő után. Csak meg akar dugni, arra kellesz neki, ez világos, mint a nap.

a petting is korai volt még, ha így folytatjátok ez a kapcsolat csak a szexualitásról fog szólni. És nem időhöz köss dolgokat!

2014. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!