Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki sietteti a szexet az nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sietteti a szexet az nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
helyzet és kapcsolatfüggő, de ha általánosítani akarunk, akkor mondhatni, hogy a személynél fontosabb számára a dolog... és ez nem tesz jót:S
2013. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten jár együtt a kettő :) 23/F
2013. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kb.

azért pl 14 éves lányra 2 évet is illik, ha úgy akarja

egy 20 éves lányra, háát....

2013. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt azért így nem mondanám ki. Ha már vár rád hónapok óta akkor nem csoda, hogy siettetné egy kicsit a dolgot. Ha néhány napos, hetes a kapcsolat akkor lehet, hogy csak a szexre hajt. De az is lehet, hogy szeret nagyon, csak nem tud mit kezdeni az érzéssel ami a közeledben lesz rajta urrá.
2013. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen csak lányoknál kell várni.

Most fogok összejönni egy szűz fiúval(23) (én 20), és szerintem ahogy meglátnám, leteperném, de tudom hogy neki az első, és addig várok, amíg kell....de nehéz lesz

2013. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább önző, türelmetlen, stb., ...

Aki sokáig várat a szexel, az nem is szeret igazán? Hmmm...

2013. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!