Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Van aki prostituálttal...

Fiúk! Van aki prostituálttal vesztette el a szüzességét? Nem bánta meg? Milyen volt? 18/F

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 18:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
Rengeteg sérült ember van, pl.tolószékes. Akkor ők is csak k*rvázni járnak?
2014. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

túl van spirázva ez az egész, semmi extra nem lesz benne.


Szexelsz egyet azt ennyi, amúgy meg fogd fel úgy hogy ez csak ilyen számodra szüzesség elvesztés, de az "igazi" majd akkor lesz amikor a barátnőddel csinálod. Ez meg csak ilyen jelképes valami addig is.


Füüü úgy túl tudják reagálni,, felesleges ezen ennyit parázni, meg túl misztifikálni. "JAAAAJ ÚRISTEEEN ITT A VILÁG VÉGE, HOGY MERÉSZELSZ ILYESMIRE VETEMEDNI!! AA-AAA!!"... úúúúristen, komolyan,,.,


valószínűleg volt aki már csinálta így és jéééé túl élte, semmi se lesz, gondolom kb 4-5 percig ha bírod aztán ennyi. És ennyi, már nem vagy szűz. szóval szerintem ne költs rá 30ezret, biztos van olcsóbban is és véletlenül se 1 órát. Nem kell ezt ilyen véresen komolyan venni.

2014. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

ja tényleg meg a másik amire ki akartam térni, ez a gondolkodás mód. Jó ez is néhány esetre igaz, de vannak akik tényleg nem látnak át a saját gondolkodásukon mert úgy nőttek fel, úgy nevelték őket (szóval ha nem egyértelmű rosszul, tehát negatív dolgok érték őket akármilyenek is)


az ami egyeseknek a világ legtermészetesebb misem egyszerűbb ennél dolga, nem mindenikek az sajnos. Jaaa hogy nem mindenkinek volt 100 barátja általánosban és élt tökéletes szociális életet csajozással mindennel együtt?


Mondjuk ez most csak egy példa, mert nem csak ezen múlik, hogy oh suliba 1-2 barátom volt max, számíthat persze. De szóval lehet olyan helyzetbe keveredni szülők élet akármi miatt hogy,, hát ami szépen szétroncsolja a lelki világát, gondolkodását xy-nak.

2014. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Üdv, én 22évesen mentem lakásos pillangóhoz. Nem is a szüzesség elvesztése miatt, hanem inkább hogy együtt lehettem egy csinos lánnyal. Tök jó volt ölelgetni, beszélgetni, meg hát ugye az intim részek...:)

8ezer volt fél órára (vidéki vagyok). Csinos, ápolt aranyos hölgyike volt, nem bántam meg hogy elmentem.

2014. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, és nem bűn, ha nincs más lehetőség, vagy egyszerűen így látod jónak... De azért azt már én sem támogatom, ha valaki minden héten elmegy egy ilyen lányhoz/nőhöz... De ez tényleg javítani fogja az önbizalmad. 22/F
2014. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja abszolút igaz az utolsó. Simán normális dolog egyszer-kétszer elmenni, vagy szüzességet elveszteni, nem egy büdös részeg fogatlan buliringy*valm hanem egy gyönyörű prostival, aki tetszik.


De azért rá se szokjon az ember, egyrészt mert kicsit olyan mint a drog, megszokja az ember, hogy nagyon szép lányokkal szexelhet és a gatyája rámegy.


Azért a valóság sajnos nem ilyen, mert ilyen kategóriájú nőkhöz vagy testi, önértékelési vagy anyagi jólét kell. Vagy óriásit kell érte küzdeni a többi riválissal.


Tehát fontos, hogy az önértékelés, a határaink, a lehetőségeink és a mércénk is a realitás talaján maradjon egy prostizás után. El kell fogadni, hogy az nem a valóság, csak egy szép álom. Önbizalmat, tapasztalatot és jó élményeket kell meríteni belőle.. és felhasználni olyan nők meghódítására akik lehet nem dögös playboymodellek és nem tökéletesek, viszont azért jó nők a realitás talaján, képesek szeretn és kedvesek, gyermekszeretőek stb...

2014. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Indiai exem prostival vesztette el, de megbánta, mert gyorsan elsült, úgy érezte, pénzpocsékolás volt.
2014. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!