Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után normális ha...

Mennyi idő után normális ha lefekszem a barátommal?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nincs rá szabály meg ilyenek. Hogy akkor kell amikor úgy érezzük. Nekem is és neki is ez lenne az első. Már egy ideje úgy érzem kezdek készen állni rá. De az utolsó pillanatban valahogy megijedek.

Nagyon szeretem ès nem akarom elveszíteni azzal hogy úgy tünik mintha játszanék vele.

Ő már szeretné, de azt mondta vár amig én is úgy èrzem.

17/lány :)


2014. aug. 24. 14:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mit jelent az hogy "normális"?
2014. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17 évesen már lehet,először ismerjétek meg egymás testét,pettingeljetek,aztán jöhet a szex is.Neked is neki is nagy élmény lesz.
2014. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Két alkérdésre bontanám:

1

- = ] Mikor állok készen? [ = -


Nincs egy lista arra, mikor állsz készen!

Ezt onnan tudhatod, hogy belülről megérzed. Van néhány jele, hogy kész vagy pl: már kívánod, vagy izgatott vagy miatta / olyannal akarod csinálni, aki számodra a megfelelő.

Ezt saját magadért csinálod és nem azért, mert menő akarsz lenni. Ez nem a szerelmed bizonyítéka. Akkor állsz készen, amikor te veszed át az irányítást és már tudod, miként kell irányítani.

Készen állsz, ha tudod, miként védekezz nemi betegségek és terhesség ellen.

Készen állsz, amikor a partnereddel már megvolt a szexről való beszélgetésetek.


Soha ne feledd! Nem kell sietni. Ne félj, erre van elég időd és rengeteg alkalmad lesz még gyakorolni. Itt nincs határidő!


2

- = ] Mikor áll a kapcsolatunk készen? [ = -

Bár ez szerintem baromság, hogy kérdőívet csináltak ebből, de van benne igazság, szóval egy szex pozitív oldalon találtam.


Kérdőív, hogy mikor is van kész egy kapcsolat a szexuális életre:


- Bíztok egymásban?

- Biztonságban érzed magad a párod mellett?

- Tudtok olyan dolgokról beszélgetni, amik zavarnak téged, vagy a partnered?

- Meg tudjátok hallgatni a másikat?

- Beszélgettetek már arról, hogy milyen lenne lefeküdni egymással? (Meddig akartok elmenni a kapcsolatotokban? Milyen határokat nem akartok átlépni? Beszélgettetek-e már a fogamzásgátlásról? Beszélgettetek-e már a nemi betegségek elleni védekezésről?)

- Kijelenthető, hogy nem érzed szükségességét bármi tudatmódosítónak (drog, alkohol), hogy lefeküdhess valakivel?

- Tudod hogyan kell használni gumi óvszert, hogy az megelőzze a nemi fertőzéseket?

- És a nyalófóliát? ( [link]

- Mindketten készen álltok arra, hogy lefeküdjetek egymással?

- Mindketten akarjátok, hogy lefeküdjetek egymással?

- Igaz, hogy a kapcsolatotokban egyikőtök sem erőlteti a másikra a szexet?


Ha minden kérdésre "IGEN"-nel tudtatok válaszolni, akkor a kapcsolatotok valószínű készen áll arra, hogy belépjen a szexuális életbe.


Leljetek egymásban sok örömet! :)

2014. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez volt a legjobb megfogalmazás ami eszembe jutott. De akkor legyen megfelelő vagy optimális vagy nem tudom.... mindenhogy hülyén hangzik. De azért szerintem érthető... :)


Nem is úgy gondoltam hogy egyből bele a közepébe... Ő elég lazán ès úhyesen kezeli a helyzetet. Simogat, puszilgat és nyalogat. De bugyi alá nem hagyom hogy nyúljon.

Én viszont nem tudom mit csinálhatnék vele. Többnyire a hasát simogatom és ritkán a nyakát csókolgatom. De többet nem nagyon merek. Mi mást csináljak még?

2014. aug. 24. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tovább is léphettek már,engedd hogy levetkőztessen teljesen,és Te is őt,a nemi szervek simogatása ingerlése mindkettőtöknek jó érzés.Az elején persze zavarban leszel,de majd elmúlik.Nem kell sietni magával a szexel.
2014. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és a melltartódba engeded higy belenyuljon ?
2014. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Próbál gatyán keresztül rávezetni. Úgy szoktam simogatni. De csak ha vezeti a kezemet. Néha megpróbálja gatya alá is vezetni a kezem de azt csak egy darabig hagym. Épphogy hozzáérek. Tovább nem merem.


Már vette is le a melltartóm. Aludtunk már úgy hogy csak alsó volt mindkettőnkön.

Ő a vezető egyéniség. Nem hagyom neki hogy bugyiba nyúljon. Próbál szoktatni hozzá. Lassan kb 3-5 cmt bent van a keze.

2014. aug. 24. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Te még totál nem vagy felkészülve rá, rosszul érzed. A barátod meg ha szeret, megérti, támogat, vár és segít. Egy kicsit talán túl gyors a tempója. De jól csináljátok szépen lassan, egyre többet és többet. Te még nagyon félsz, félénk vagy, valószínűleg neked és a kapcsolatnak még érnie kell, elvégre még csak 17 vagy. Ha nem mered megfogni neki, illetve nem engeded neki megfogni, akkor könyörgöm ne akarj még szexelni. Amikor van lehetőségetek, petingeljetek, simogassátok, csókolgassátok egymást stb. Ne ő legyen az irányító, hanem te. Magadtól próbáld. Ha nincs rajtad melltartó az már jó. Először csak nyugodtan bugyin és gatyán keresztül érintsétek meg egymást. Nem kell elkapkodni a lekerülésüket. Ha már elértettek arra a szintre, hogy kölcsönösen kielégítitek egymást, kézzel, szájjal. Azután gondolkozzatok csak a szexen
2014. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam hogy most azonnal.... csak kicsit máshogy alakult a kérdès írás közben. De a lényeg annyi lett volna hogy mennyi az az átlag idő amikor az emberek már készen állnak rá. :)
2014. aug. 24. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, ezt nem lehet megválaszólni, mert nagyon sok mindentől függ. Majd érzed, nyugalom.
2014. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!