Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon zavar, hogy itthon...

Nagyon zavar, hogy itthon egyre jobban sürgetnek a szüzességem elvesztésével?

Figyelt kérdés

Nem nagyon beszélem meg a szüleimmel a pasi ügyeimet. Nagyritkán tudják hogy épp ki tetszik. Általában olyan pasik tetszenek, akikkel 50% hogy nem lehet semmi, ebben a szüleim is megerősítenek ezért hagyom XY pasit. Viszont 1 éve nagyon bele vagyok esve valakibe 50%-50% hogy lehet e belőle valami. Vele szeretném elveszteni, de itthon folyton piszkálnak hogy "kezdjek már el élni" mert ennek most van itt az ideje és később nagy baj lesz ha most nem történik meg. Úgy kezelnek mint egy apácát kb, azt hiszik még életemben nem csókolóztam, nem masztiztam és tényleg egy kis angyal vagyok. Hogyan rázhatnám le magamról őket hogy hagyjanak már ezzel ? 17L

Egyre jobban zavar és nagyon nem akarok abba a hibába esni hogy lefekszem valaki olyannal akivel nem akarok, hogy ők örüljenek.


2014. aug. 28. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Neked baromi fura családod lehet...
2014. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva!!! Üdvözlöm a szüleid!
2014. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem náluk még te is jobban nevelnéd magadat, én lelépnék otthonról, hogyha ilyen gyökér szüleim lennének.
2014. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a szüleid ignoráld, ennyi :)
2014. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ÜDV A KLUBBAN!


Nálam ugyanez a szitu. Most már ott járok, hogy képes lennék azzal is elmenni egy kufircra, aki velem szemben jön az utcán csak azért, hogy hagyják már abba a b*zizást.

2014. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem mondod komolyan!?!?!?!

Más lányt meg még 25 évesen is védene az apja a pénisztől, mert még jól emlékszik rá ennyi idősen a lelkét is eladta volna egy dugásért...a tieid meg azzal csesztetnek, hogy jajj kislányom kövesd már a divatot és hadd hágjanak mán az ifjú legények orrba-szájba tégedet...

Szüleid nem cigányok véletlen?

2014. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Akinek ilyen vagy hasonló problémálya van azt szeretettel várom! :D


18f

2014. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Neveld már meg őket... 1-2 veszekedést megér a dolog, esetleg ne állj szóba velük amíg le nem szállnak rólad, fenyegetőzz valamivel ami hat rájuk, stb.
2014. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég...én is 17 vagyok, de az én szüleim szerintem addig halasztanák a dolgot, ameddig lehet. Legalábbis az apám. Meg a bátyám. Mondjuk, néha nekem is tesznek egy-egy megjegyzést, mert nem értik, hogy miért nem volt még egy kapcsolatnak tűnő akármi sem az életemben, és néha engem is zavar. De nem sürgetnének, az biztos, ezt neked kell eldöntened, nehogy már az ő kedvükért tegyél olyat, amit megbánsz. Szépen beszéld meg velük, hogy hagyjanak békén, vagy ha szépen nem megy, akkor lépj fel határozottabban.
2014. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok fiú és szűz nás véleménye meg nem érdekel..
2014. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!