Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szexnél (vagy végülis...

Első szexnél (vagy végülis bármikor) nagyon nem ajánlott csak óvszerrel védekezni? Mindenképp kell a fogamzásgátló is?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődésképp. Tudom,hogy az óvszer kiszakadhat vagy ilyesmi,szóval ha a lány még nem szed fogamzásgátlót úgy inkább ne történjen meg?

2014. szept. 1. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, 10 éve óvszerrel védekezünk általában, soha nem szakadt ki. A foggátló meg tini kezébe nem való, szóval inkább óvszer...
2014. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak elsőre szakadhat ki a koton?
2014. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Jó minőségű kell és jól kell használni. Az minimalizálja az esélyét.
2014. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

A gumi elszakadhat, a tabi lehet hogy nem szívódik fel, a legjobb fogamzásgátlás a szex nélküli élet.

De ha vigyáztok nem lehet belőle gond. A gumi talán még annyiból jó hogy azt látod ha elszakadt és akkor jöhet az esemény utáni, de a tabival ha valami gond van azt nem veszed észre.

2014. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az óvszer nem szakad ki, ha elöírásszerüen használják, ezen kivül igen hatásos módszer. (Nekünk 25 év alatt egyetlen egyszer nem szakadt ki és nem lettem terhes - és ez nemcsak ránk, hanem mindekire igaz, akiket ismerek és így védekzenek).


Ha fogamzásgátló tablettát szed valaki, akkor értelmetlen dolog még óvszert IS használni.


Ha ennyire tájékozatlak(ok) vagy(tok) ebben a kérdésben, akkor jobb várni és löször megfelelö, alapos információkat gyüjteni.

2014. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcsó max a fogantatás miatt értelmetlen de aa tabi nem véd a nemi úton betegségek ellen ... Szal gumi
2014. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van, nekem csak a fogamzásgátlás volt elötérben.
2014. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek!:)
2014. szept. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!