Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves lány vagyok! Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horváth Bella kérdése:

15 éves lány vagyok! Hány éves kortól ajánlott a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Most meg biztos nem. Felboritja a hormonmukodesedet.
2013. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
ennyi idősen már erre van szükséged?:o (Y)
2013. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
16 év alatt egyáltalán nem. De vannak más fogamzásgátlási módszerek is. A legcélravezetőbb az óvszer, mert az a nemi betegségektől is véd. Olyannal ne feküdj le, akiráderőltetné a tablettát, mert neki nincs kedve óvszert használni!
2013. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16-tól van aki felírja és tuti találsz ilyen dokit, de nem igazán ajánlott 18 év alatt.
2013. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
manana: egyáltalán nem hasznos a tanácsod majd akkor írj ha valami hasznosat is tudsz!
2013. júl. 10. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

15 évesen ne magyarázd itt a tutit. Az már csak a te problémád, hogy nem tudod feldolgozni, ha valaki megmondja az igazat és az neked nem tetszik...

L/19

2013. júl. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban ilyen fiatalon nem ajánlott gyógyszert szedned.

Én 21 évesen kezdtem el, komoly kapcsolat mellett.

Ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, menj el nőgyógyászhoz és kérdezd meg őt, jobban el tudja magyarázni a kockázatait és az előnyeit, meg persze csak ő írja fel tehát ez elkerülhetetlen.

Minden jót:) 22L

2013. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én 16 vagyok és én is szedem már 1 éve . Nekem pont , hogy menzesz beállítóként van .:)
2013. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
NEM ÁLLÍTJA BE A MENSZESZT! Őrület, hogy ennyire hülyék is szedik! Teljesen leállítja a menstruációt, az csak megvonásos vérzés! Hála a bevitt hormonoknak! Mielőtt elkezded egyáltalán szedni, nézz utána mások tapasztalatainak! A legtöbben súlyos mellékhatásokról számolnak be és lecsökkent libidóról. Ami akár a tabletta elhagyása után is megmarad, aztán szexelhetsz száraz nemi szervvel életed végéig és nem kizárt a meddőség sem - csak hogy felfogd minek teszed ki magad!
2013. júl. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!