Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kellene csinálnom az elsőnél?

Mit kellene csinálnom az elsőnél?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már ott tart a kapcsolatunk, hogy nemsoká rendes fizikai kontakt is lehet :D Mit kellene csinálnom egyáltalán? Mi számít rendes előjátéknak, és ami még fontosabb, egy lánynak akinek még soha nem volt előttem kapcsolata mit élvezne? Meddig kell tartania az előjátéknak? Annyi kérdésem van vele kapcsolatban. Valaki írna nekem egy vázlatot? :DDD
2014. szept. 7. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Előjáték? A személyiteket vegyétek elő és számoljátok ki hány napja éltek! Elég fiatalok lehettek még.
2014. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nagyon óvatosnak kell lenned, és figyelned kell a barátnőd összes rezdülését. Ha esetleg látod rajta, hogy fáj/nem élvezni, akkor le kell állnod.

Előjátékként végigpuszilhatod az egész testét, és a puncijánál elidőzhetsz...

szerintem ez lehet elsőre elég is lesz.

2014. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
élvezd!
2014. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss kedves első válaszoló, de nem igazán hiszem ,hogy 17 évesen fiatalok lennénk. Ahhoz képest, hogy vannak olyanok akik mozi helyett dugni mennek 14 évesen szerintem elég idősek vagyunk hozzá.
2014. szept. 7. 16:51
 5/21 anonim ***** válasza:

De, tényleg fiatalok vagytok ehhez 17 évesen. Pláne hogy végigröhögöd a kérdést.


Gyerekek....

2014. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

És megkérdezhetem, hogy neked mikor volt az első? Nem fogok rosszul kijönni a dologból, ha nekem van igazam. Nem fogok cölibátust fogadni, mert egyesek szerint 17 évesen még valaki gyerek.


Felnőttek...

2014. szept. 7. 16:57
 7/21 anonim ***** válasza:
19 évesen. Nem maradtam le semmiről.
2014. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
És tényleg még gyerek vagy 17 évesen, ez a fogalmazásodból is látszik. Tudod, a szex a felnőttek sportja, felelősség és komolyság kell hozzá.
2014. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
(1. VAGYOK) Okoska ne mást nézz hány éves inkább magadat, és kiskorú vagy (17 éves)! Felfogtad? Remélem igen!
2014. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest, hogy vannak olyanok akik mozi helyett dugni mennek 14 évesen szerintem elég idősek vagyunk hozzá."


Gondolod? Mások pedig 16 évesen szülnek, akkor ne is védekezzetek, jó?

2014. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!