Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kellene csinálnom az elsőnél?

Mit kellene csinálnom az elsőnél?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már ott tart a kapcsolatunk, hogy nemsoká rendes fizikai kontakt is lehet :D Mit kellene csinálnom egyáltalán? Mi számít rendes előjátéknak, és ami még fontosabb, egy lánynak akinek még soha nem volt előttem kapcsolata mit élvezne? Meddig kell tartania az előjátéknak? Annyi kérdésem van vele kapcsolatban. Valaki írna nekem egy vázlatot? :DDD
2014. szept. 7. 16:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ne öljétek már egymást....

én mellesleg válaszoltam is rendesen, de az senkit nem érdekel. :D Köszi.

Amúgy én nekem 15 évesen volt az első, de 1 évig ismerkedtünk. :)

2014. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Akkor te is jöhetsz velem a pokolra :D Egyébként nem közvélemény-kutatást tettem fel, hogy kinek mikor normális a szüzesség elvesztése, hanem azt, hogy mit kéne csinálnom, hogy ne nézzen hülyének. Előző válaszoló, tényleg rendesen válaszoltál, neked meg is köszönném :D
2014. szept. 7. 17:40
 13/21 anonim ***** válasza:

Tudod, ha kérdezni kell, hogy mit kell csinálni, akkor már gond van ;)


Egyébként nem jutsz a pokolra, csak feleslegesen csinálsz valamit, amihez nem is értesz, és még gyerek is vagy hozzá. De majd később fogod belátni.

2014. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Úristen emberek. Nem azt kérdeztem hogy mit kell csinálni, olyan hülye nem vagyok. És nem érdekel hogy meg fogom bánni, nem érdekel ,hogy túl fiatal vagyok hozzá. A kérdésre kérnék választ. Egyelőre 10 válasz van, amiből 1 volt hasznos.
2014. szept. 7. 17:47
 15/21 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy az elsőnél kényeztesd mindenhol, hogy elég nedves legyen és kívánjon annyira, hogy kevésbé legyen fájdalmas. Az ne legyen gond, ha ő az előjátékot nem viszonozza, hidd el a későbbiekben duplán kapod majd vissza.


Legyél ott lélekben is, mert az az egésznek az összetartó ereje, a szerelem.


Meg a legjobb, ha nem stresszel-sz ezen. Ha nyugodt vagy, megfontolt, határozott gyengéd és szerelmes, akkor haladsz majd az árral.


Tudod az elsőt sosem kell megtervezni. Éppen amit a pillanat megkíván azt kell csinálnod és hidd el tudni fogod, hogy mikor mi az.

:)

2014. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

17 éves vagy. Szerintem nem fiatal. De igazából az áll készen a szexre, aki fejben és lélekben ott van.

PL. lehet valaki 16 éves és lehet egy komoly 1 éves kapcsolata, vagyis teljes tapasztaltsággal nyugodtan élhet nemi életet, mert tud védekezni, nem fog teherbe esni


A másik pedig, hogy lehet valaki 21 éves, de még akkor sem tudja, hogy kell rendesen védekezni, hogyan kell a másikkal bánni. Egy 21 éves is eshet teherbe véletlenül.



Szóval nem a kor számít (kivéve ha kiskorú vagy), hanem inkább az, hogy elég érett, megfontolt legyél.


Nekem erről ez a véleményem.

15-ös.

2014. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jön az magátol. Ha rákészülsz->stressz->elbszol valami, de nagyon->borzasztó élmény. Szal lesz, ami lesz. Nem kell "betanulni" semmit
2014. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 7. 18:46
 19/21 anonim válasza:
Árminkodj
2014. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

# 14


"Úristen emberek. Nem azt kérdeztem hogy mit kell csinálni, olyan hülye nem vagyok."


Akkor elolvasnád újra a kérdést, amit feltettél?



"Mit kellene csinálnom az elsőnél?


A barátnőmmel már ott tart a kapcsolatunk, hogy nemsoká rendes fizikai kontakt is lehet :D Mit kellene csinálnom egyáltalán?"



Aki úgy gondolta, hogy még túl fiatal vagy a szexuális élethez, az valószínűleg arra alapozta ezt a véleményét, amit és ahogyan kérdeztél.

2014. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!