Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom, hogyan? Mire...

Első alkalom, hogyan? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Pénteken tervezzük az első szexet barátnőmmel, mind ketten szűzek vagyunk, petting már volt. Nagyon szeretném hogy jó legyen a lánynak bízzon bennem , mit javasoltok meg néhány jó tipp? nem kell a kioktatás, 3 év járás után tudjuk mit csinálunk, mielőtt valaki benyögné bármennyire meglepő védekezni is fogunk. normális kommentek jöhetnek illetve hogy mire készüljek?

17,5 /fiú-lány



2014. szept. 8. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én magamnak vettem el, majdnem 1 órát pettingeltünk előtte. Az első pár alkalom kellemetlen. Ha vamlami nem jó neki, akkor vegyél vissza, ne siess és az első pár alkalommal is óvatosan. Ha van kérdésed írj.
2014. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen gyakorold előtte az óvszerfelhelyezést otthon egyedül,amikor áll a cerka. Nem viccnek szántam, hanem tényleg érdemes gyakorolni, hogy ne eksön előtt bénázz vele.


A körmeidet mindenképpen vágd le rövidre és reszeld is le, hogy ne legyenek élesek,ne okozz fájdalmat a párodnak.


Pettinggel el lehet indítani a szexet, érdemes előjátékkal kezdeni mindenképp :) Akár előtte vagy utána egy közös zuhany.

2014. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

cukik:)kedvellek, normálisaknak tűntök:D

Ennyi ideje ismeritek egymást akkor tökmindegy. Az első amúgysem lesz egy álom, nagyon sok hiba becsúszhat. Éreztesd vele, hogy törődsz vele pl normális petting. Ne izgulj, nem lesz para. Én beszórnám rózsával az ágyat.

2014. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
legyen nagyon romantikus hangulatos, különben ez olyan mint minden más az elsőt mindenki elrontja de így legalább együtt jöttök rá
2014. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!