Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Keszulok az elsore, de sajnos...

Keszulok az elsore, de sajnos mostansag hallottam egy par elkeserito dolgot, es nem tudom mennyire igazaz, segitenetek? (lejebb reszletek).

Figyelt kérdés

Jo lenne ha segitnetek. Az elso dolog az, hogy hallottam, hogy a sex utan nagyon nehezen lehet jarni a noknek; ez igaz? es ha igen, akkor nagyon feltuno? mert nem szeretnem ha anyam eszrevenne miutan megtortent( mivel nalam tervezzuk).

Azt is halottam, hogy a noknek mikor van az elso alkalom, nem szabad folyyon a "noi folyas" ( nem ciklusra gondolok); szaraz kell ott lenn legyen, igaz? ( ha igen, nem tudom hogy birnam ki, felek hogy tulsagosan fajna ha nem csuszna rendesen.

Kerlek segitsetek . :)


2010. jan. 18. 21:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
28%
Lényegtelen. Így is, úgy is összefogod magad szarni a fájdalomtól :)
2010. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
28%
De ha mázlid van, talán egy kicsit élvezni is fogod :D
2010. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez az egész úgy baromság,ahogy van.Nem tudom kitől hallottál ilyeneket,de nagyon gyorsan felejtsd el.

Nem látszik semmi a járáson...nem is tudom,hogy gondolhattad...

És ha száraz a hüvely,akkor sehogyse csúszik be a pénisz,szóval ez is baromság,kifejezetten nedvesnek kell lennie ahhoz,h minden jól menjen.

Kicsit még járd körbe jobban a dolgot,mielőtt belekezdenél a szexuális életbe!

/Szmötyi/

2010. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is még tájékozódj kicsit!És kezd a fogamzásgátlásnál!
2010. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy szokott lenni, hogy a nők napokig csak benn fekszenek az ágyban. Vannak napok, hogy nőket nem is lehet látni az utcán, csak férfiakat.
2010. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Az első válaszoló meg csak ijesztget,nem tudom mért jó neki,ha félni fogsz az elsőtől...ezért kérdezik meg minden nap,h "jaj,bele fogok-e halni az elsőbe"...azért mert valaki nem készült fel rá eléggé és egy állat pasival volt,attól még másnak lehet nagyon jó is az első.

Abszolút nem törvényszerű,h fájjon,ha kell ideig pettingeltek előtte (akár több hónapig) és jól fel vagy izgatva,akkor nem lehet baj. Ne izgulj!


/Szmötyi/

2010. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

szmotyi, mindent kosz, tenleg nagyon sokat segitesz.:)(l)

a tobbieknek akik csak cikizni akartok, nem ertem miert, hiszen azert van ez a site hogy kerdeseket tegyunk fel..

koszy a hasznos valaszokat ( amugy a jaras`os dolgot en is csak egy hete hallottam eloszor egyik bnomtol, azert kerdeztem meg)

megegyszer koszy!

2010. jan. 18. 22:05
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Szmötyinek igaza van:)


Vagy nagy kamu a kérdés, vagy iszonyatosan félre vagy informálva és nem lehetsz több 15-nél.

Ha száraz a hüvelyed és úgy dugnak meg akkor bizony anyád látni fogja, mert akkor elképzelhető h nem fogod tudni után összezárni a lábad rendesen. De alapvetően minél nedvesebb vagy annál jobb, és minél kevésbé vagy az annál jobban fáj a behatolás és az aktus. Szerintem te még ne készülj az elsőre, mert súlyos tudatlanságban szenvedsz. Olyat nem hallottál, hogy óvszer arra van h teherbe ess? Már bocs, de ilyen kérdések után ez lehetne a következő.

2010. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia. Óvszer használatával, vagy fogamzásgátló szedésével indítsd már az első szexet!!!


Amúgy lehetséges, hogy nem jársz normálisan, ha sokáig olyan pózban vagy, ahol a combizmaid feszülnek folyamatosan. De ez csak pár perc, utána maximum izomlázad lesz. Azt meg nem látja senki. :D


Használj óvszert, vagy bogyót!!!!!

2010. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
66%
hát nem tom annyira nem lehetsz idős és azokat a hülyeségeket felejtsd el nagyon gyorsan mert azok nem éppen igaz információk nah szóval van egy ismerősöm aki most veszítette el és mondta hogy nagyon fájt meg minden de azóta sokkal másabb lett tisztára elri*ancosodott erre vigyázz ha te is mostanában túl lennél ezen(bár nem kéne) akkor nehogy hirtelen nagyra legyél magaddal mert aki egy kicsit figyelmesebb nagyon hamar észre veszi és akkor szüleid elvihetnek nőgyógyászhoz és ott is meg mondják.. stb abból meg a környezeted szerinti családos okok illetve kövekezmények.. stb.. tehát kb 16-17 éves kornál elöbb ne majd eljön az ideje ugyis.. "jobb elöbb mint utóbb" vagy "jobb később mint soha" embere válogatja kinek mi.. ha az első meglesz használjatok gumit és csakis azt mert ezek a mai bogyók nem annyira megbízhatóak.. meg a gum valamennivel jobb is mert kevesebb az esélye a nemi betegségeknek..várjatok türelmesen ismerjétek ki egymást.. és majd eljön az ideje..
2010. jan. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!