Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves fiú vagyok és?

13 éves fiú vagyok és?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm akivel rég nagyon jóban vagyunk és hát a szexualitás téma sem tabu köztünk (Amúgy nagyon szép formás feneke van). Véletlenül sem szeretnék vele egyelőre lefeküdni, de petting akár szóbajöhet. (Tett már rá utalásokat) Nem korai? Én mind testileg, mind szellemileg érettnek érzem magam hozzá, de a Ti tanácsotokat is kikérném. Kiemelném nem szeretnék szexelni vele még! Köszönön válaszaitokat, bunkók kíméljenek.

2014. szept. 13. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem 14évesen,csak egy 16éves lannyal.:D

Persze én jol meghuztam,csak sajna eléggé ráment a barátság. De am jó volt,kitanitott rendesen!:D

2014. szept. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:D
2014. szept. 15. 06:45
 13/16 anonim ***** válasza:

ilyen velem is történt hogy 13 évesen volt egy lány barátom akivel semmi tabu volt köztünk, és 14 évesen egyszer megtörtént a dolog ő akkor volt 15 :) , de csak egyszer és azóta is jó barátok vagyunk


19/F

2014. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kristabell válasza:
Énis 13 voltam mikor először pettingeltem a barátommal es nem bántam meg sokáig együtt is voltunk nagyon szerettük egymást de nem feküdtünk le.én azt tanácsolnám h a pettingre akkor kerüljön sor amikor már nem szégyelltek egymás előtt semmit es bíztok egymásban.ne csak a vágy beszéljen belőletek.és ha arra kerül a sor h belementek akkor légy vele nagyon gyengéd és figyelmes.nem szabad h rossz emlék legyen ezt vegyétek figyelembe.sok sikert es boldogságot kívánok!
2014. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Milánka14 válasza:
Öcsém ha tényleg szeretnél szexelni akkor ne a kislányokkal kezd ... Én is 13 evesen vesztettem el a szüzességemet de nem 13 éves lannyal hanem 17,18 évesekkel.. Ha okos vagy még nem szexelsz szerinted konnyu?? Es ha netán bele élvezel ??
2014. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hova siet itt mindenki?? Mi ez, verseny? Ki tudja mielőbb elveszteni?! Köv. kérdés az lenne: 8 évesen korai??

Várjál még vele. Nem hajt a tatár.

2014. okt. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!