Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek milyen volt az első?

Nektek milyen volt az első?

Figyelt kérdés
Hol csináltátok? Szerelmesek voltatok? Hány évesen történt? Mennyire tetszett? Lehetőleg nemet és kort is írjatok légyszi. :)

2014. szept. 13. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok a kérdés.
2014. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A barátom szobájában történt :D Hát szerettük egymást igen :D Az meg, hogy mennyire tetszett...hát nem olyan mint a filmekbe, de még ahhoz se lesz hasonló ahogy elképzeled :D Nem mondom, hogy az elképzelésnél rosszabb, csak másabb :D Olyan érzést fogsz tapasztalni, amit eddig soha, és ez furcsa érzést vált ki belőled:) Kicsit fáj, kicsit feszít, de a 2.3., már jobb lesz :)
2014. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Ismerősnél, nem voltunk szerelmesek, 18 voltam, nem emlékszem, mert be voltunk piálva.

21/L

2014. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A szobában, 16 voltam ő 18. Nagyon szerelmes voltam es egyaltalan nem bántam meg, azóta is együtt vagyunk. 18/l
2014. szept. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Itthon, szerelmesek (csak azzal tettem volna meg először), 16, és ha mindketten először csináljátok akkor vannak kellemetlen és vicces dolgok, de szerintem hozzá tartozik.

18l

2014. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Főzős Laci válasza:
Egy szobában lettünk egymáséi.Jó volt,de a hölgy jobban élvezte.Ma már tudom,hogy ezt is gyakorolni kell,és lehet benne fejlődni.Szép dolog a szerelem,de a lila köd csak rossz dolgokat szül!
2014. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
17 évesen egy apartmanban egy fiúval akit 20percel elötte ismertem meg. Családi nyaraláson külföldön. Egy nyelvet sem beszéltünk. De nagyon jó pasi volt. Nem bántam meg teljesen. De azért védekezni kellett volna :-\
2014. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!