Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Valaki beleképzelné...

Fiúk! Valaki beleképzelné magát a barátom helyébe? Meg válaszolnátok egy-két kérdésemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Az egyik fiú barátommal (16 éves) 1 éve ismerkedtünk meg,és azóta nagyon jó barátok lettünk,mindennap beszélünk Facebookon meg suliban is.1 hónapja rájöttem hogy szerelmes vagyok belé.Erőt vettem magamon és bevallottam neki (Facebookon) hogy szeretem.Azt írta vissza rá,hogy ne hülyéskedjek,ő is nagyon szeret engem.De csak barátilag.Visszaírtam hogy én viszont szerelemből.Azt írta hogy ne akarjam elrontani a barátságunkat...másnap éjjel rámírt,hogy "Nincs kedved pervez kérdezz-feleleket játszani?:) Minden köztünk marad;)" Persze hogy egyből belementem

:D Játszottunk egy kicsit aztán megkérdeztem hogy el tudja-e képzelni hogy pettingelünk.Mondta hogy persze,nagyon tetszek neki és nagyon kíván már,legszívesebben úgy megb...na hogy 3 napig remegjek az orgazmustól...de nem akar kapcsolatot.Na hát én akkor nagyon szomorú lettem,nem tudtam hogy miért nem.Szerintetek? Hát most arra gondoltam hogy,írok neki este és mégegszer elmondom hogy szeretem.Kb így: "szia:) Tudod,mondtam hogy megpróbállak elfelejteni.Hát nemsikerül..nagyon-nagyon szeretlek,és amikor meglátlak odamennék hozzád és letepernélek...tudom hogy azt mondtad hogy nem akarsz kapcsolatot,de én már nem bírom ezt megállni..." Na fiúk!Mit szólnátok ha a legjobb barátnőtök ezt írná? Mit válaszolnátok? Ja és még azt szeretném mondani,hogy én még nem akarok vele lefeküdni mert azért 13 évesen...na.Max csak pettingelni szeretnék vele,és leszopni.Ez lenne a másik kérdésem,hogy hogyan is kell szopni?És ha egy kicsit egy pillanatra véletlenül hozzáér a fogam az nagyon fáj vagy csak kellemetlen? És mit szerettek jobban, ha csak a végét nyalogatják vagy az egészet? Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat, a fiú 16 éves én pedig 14. Bocsi hogy kicsit hosszú lett... :)



2014. szept. 22. 15:31
 1/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Szerintem nem kéne.

Meg fogod bánni,hiszen ő,ahogy mondta is,csak szexelne,te pedig nem arra vágysz.

2014. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem bírok neki ellenállni...nagyon szeretem őt
2014. szept. 22. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsit less ki a lila ködből. Ha kívánod, pettingelj vele, gyűjts tapasztalatokat. De ne várd, hogy ettől megváltozik a srác, és hirtelen ő is beléd szeret. Sőt az is lehet, hogy ha megkapja tőled, amit akar, akkor már barátkozni sem akar annyira, keres másik húst. Ha ezzel tisztában vagy, akkor hajrá.


Szopásnál pedig nem fáj, ha a fogad hozzáér, csak kellemetlen. Egyéb gyakorlati tennivalóról bőven találsz itt már válaszokat korábbi kérdésekre.

2014. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem..köszi a választ :)
2014. szept. 22. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:

"úgy megb...na hogy 3 napig remegjek az orgazmustól.."

Ismered a mondást, amelyik kutya ugat... Tudod... Na az a pasi, aki azzal henceg, mit tud, na az semmit nem tud.

Felejtsd el ezt a kis puncivadászt. Tudom, hogy nehéz, de legalább nem növeled az egóját. Na meg nehogymár egy ilyen kis nyikhajjal legyen az első szexuális élményed. (Igen, a petting is annak számít.)

2014. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Éppen tavaly enyhültek a jogszabályok, mivel te 12-14 éves vagy, a barátod 14-18, így a szexuális cselekmény a beleegyezésed esetén nem büntetendő. Előtte akár 5 évet is kaphatott volna a barátod, még akkor is ha beleegyezel.


De akárhogy is, te nagyon fiatal vagy még ehhez, várjál vele egy pár évet még.

2014. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az én tanácsom, hogy próbáld elfelejteni a srácot, hiába őrülsz meg érte. Lehet, nem egyből fogod megbánni, de a későbbiekben hatással lesz az életedre! Azt pedig ne felejtsd, hogy neki csak egy strigula leszel.

Ez egy nagy kincs, fontold meg, hogy kinek akarod odaadni.

Remélem, tudtam valamit is segíteni. És helyesen fogsz dönteni, bárhogy is dönts!

2014. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azta mocskos uristen🤣🤣 2014 ben mar ilyenek voltak a 14 evesek jezusom akkor nem valtoztunk olyan sokat pedig azthittem.. 14 evesen szopni meg pettingelni egy kocsog gyerekkel aki ki akar hasznalni komoly es jo sz*r tanacsokat is kaptal ahogy latom, de igy 21 evesen elmagyarazod mi tortent es azota mar van valakid?
2022. febr. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!