Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy én még szűz vagyok? Miért volt óvszer a fiókjában?

Figyelt kérdés

Elég érdekes helyzetben vagyok. 17 éves lány vagyok, a barátom 15 éves. Viszont ő tapasztaltabb, lefeküdt már pár lánnyal, nekem pedig ő az első barátom, előtte még nem is csókolóztam.

Viszont ő ezt nem tudja, azt hiszi, hogy egy sráccal már lefeküdtem, csak az nem volt komoly...



A másik meg az, hogy ma kerestem a töltőjét az iPademhez és a fiókjában is néztem (nem kutattam!) és ott volt néhány óvszer. De nem tudom, hogy miért, amikor a szex még csak szóba sem került.

Gondoltam arra, hogy esetleg valaki más van a dologba, de arra meg rájöttem volna, mert a legjobb barátnőm testvére, szóval tudnék róla.


2014. szept. 22. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár szűz vagy, akár nem, egy alkalom után még nem lesz élvezetesebb, ezt neki is a tudatára kell hoznod. L
2014. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán megmaradt neki régebbről néhány darab, vagy csak úgy vannak neki, attól még hogy nem került szóba, tarthat otthon óvszert, nem?
2014. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. miért hiszi azt, hogy már voltál valakivel? ezt tisztázd minél előbb, minél tovább húzod, annál kellemetlenebb lesz a helyzet

2. inkább örülj annak, hogy felkészült, és nem jön a "majd időben kiveszem, bízz bennem" dumával

3. ez nem neked, de nem tudom megállni...JÉZUSOM, felejtsd el az ly-t!!!

2014. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne nála óvszer? Nálam is mindig van, ha van éppen párom, ha nincs. Inkább legyen és ne kelljen, mint ne legyen akkor, amikor kell.

Miért hiszi azt, hogy már lefeküdtél valakivel? Te mondtad neki? Miért hazudtál? Egyébként nem vagy neki köteles megmondani, hogy szűz vagy, ha nem akarod, de inkább az igazat mondd meg - ha már beszélsz róla -, mint hazudozz.

2014. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért hiszi, mert valaki ezt terjesztette rólam, de semmi nem igaz belőle.
2014. szept. 22. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Óvszer a fiókban? Teljesen természetes. Egy férfinál ha már érett kell lennie óvszernek, mert ha elkaptok egy pillanatot akár 1 év után is, akkor jobb ha kéznél van, minthogy azon kéne aggódni, hogy nincs gumi, honnan szerezzetek.
2014. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!