Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a szüleimnek (konkré...

Elmondjam a szüleimnek (konkrétan apámnak) hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de tervezzük a barátommal a "nagy eseményt." Együtt vagyunk lassan egy éve, így nem tartom korainak, nagyon megbízom benne, természetesen a szüleim is ismerik a barátomat. 2,5 évvel idősebb nálam. Mindketten jól nevelt családból valóak vagyunk, tehát tudjuk, hogy mit csinálunk, és mindketten elérkezettnek tartjuk már az időt. Én még csak 15 éves vagyok, de nagyon szeretem a barátomat, és úgy érzem, én is készen állok rá. Viszont mostohaanyámmal és apámmal élek. Mostohaanyámnak az volt a kérése, hogy mondjam el nekik, ha már nem vagyok szűz. Viszont mostohaanyámmal megromlott a kapcsolatom, és ezért már nem tartozik úgymond a bizalmi szférámba, apámmal meg azért mégiscsak kellemetlen lenne ilyen témáról beszélni. Szerintetek mit csináljak? Értelmes válaszokat várok, nem különböző jelzőket (gondolom értitek, hogy mire gondoltam). Köszönöm :)

2014. szept. 26. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kissé korai, de szerintem ne mond el.
2014. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el nekik amikor mindkettem ott vannak. Én is a mostohaanyámmal és az apámmal élek és nálunk mindig balhé volt ha csak az egyikükkel beszéletem meg valamit szóval én ebből indultam ki. Szerintem várd meg mig hárman lesztek és időzíts jól, ne akkor jelentsd be amikor látszólag valamelyiküknek nincs jó kedve. Hajrá :)
2014. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Sziaa szerintem mond el. :)
2014. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
60%
Attól függ apád hogy áll hozzá a dolgokhoz. Ha megértő típus és jóba van a barátoddal és bízik benne akkor nem lesz gond. De ha ilyen begyöpösödött agymosott akkor egyelőre ne kösd az orrára.
2014. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát apu igen, kissé "begyöpösödött", ahogy az utolsó válaszoló fogalmazott. Nem rég óta élek vele, egy éve költöztem hozzá, előtte négy évig anyuval éltem, nem is találkozhattam apuval, szóval most visszakapta a pici lányát, és hát próbálja mindentől óvni. Mostohaanyám lazább, ő már korábban elmagyarázta apunak, hogy számítson rá, hogy előbb-utóbb valaki úgy is el fogja venni a lánya szüzességét, ahogy egykor azt apám is tette valakinek a lányával. Szóval apuval viszonylag jó a kapcsolatom, de egy bizonyos távolságtartás azért van közöttünk. Nagyon tisztelem őt, és tartok is kicsit tőle, szóval így furcsa a kettőnk kapcsolata :)
2014. szept. 26. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

- VÉDEKEZZ mindig, az egyen a legfőbb szempont

- amúgy nem kell beszámolj róla, magánügyed, csak ne egy kisbabával lepjétek meg őket aztán. :)

2014. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van eszünk, természetesen védekezünk :) És barátomnak nagyon aranyos anyukája van, állja az ilyen dolgokat, gondolom ő sem örülne egy unokának :D
2014. szept. 26. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:

ne mondd el.

egy begyöpösödött apa meg egy szipirtyó anya nem a legjobb bizalmi partner.

sőt, általában semmit se mondj el nekik, mert midnent csak fel fognak használni ellened.


ha védekezni fogtok az jó, viszont átlag 15 évesnek 1 éves járás után "fölösleges".

mármint ha nagyon kívánjátok, jó kiélni, de ne számíts rá, hogy örökké együtt lesztek. ha valóban kmolyan gondoljátok és sokat tnaultok az emberi lélekről meg párkapcsolatokról, akkor még megmenthető később, de a szerelem általában csak 1-2 évig tart.

2014. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Hogy mi lesz 1-2 év múlva, azt nem tudom, senki sem tudhatja. Csak azt tudom, hogy jövőre egyetemre megy, de ugye akkr is fogunk tudni találkozni. Most mindketten ugyanabba a suliba járunk, és így is csak hétvégente tudunk találkozni, mert mindkettőnknek fontos a suliés és a tanulmányi eredmény.

Viszont attól tartok, hogy ha nem mondom el itthon, és utólag kiderül, abból is botrány lenne.

2014. szept. 27. 09:34
 10/10 anonim válasza:
Mert miért derülne ki utólag ? Egyébként senkinek sem kötelességetek beszámolni a magánéletetekről nyugodtan maradhat kettőtök között. Elég ha a szüleid csak annyit tudnak,hogy jártok.
2014. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!