Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hányadik alkalom nem fog már...

Hányadik alkalom nem fog már fájdalommal járni?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer voltam együtt a barátommal, és még másodszorra is fájt egy picit az elején. A másik, hogy betudható ennek, hogy nem volt orgazmusom?
2014. szept. 28. 20:55
 1/3 anonim válasza:
Ez ezzel jár! a másodiknál végig fájt vagy csak az elején?
2014. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Betudható, mondjuk nekem volt, de minden nő máshogy működik, meg máshogy is bánnak velük.


Lehet a 5. után, lehet, hogy a következőnél már kellemes lesz. Az, hogy az elején még feszít, az nem baj, az hamar elmúlik, viszont nálam az akkor is jelen van 2 év szexuális élet után, ha pl 1,5 hete nem láttam a barátom és utána szerelmeskedünk. Akkor is van, hogy kicsit feszít, az első 20 másodpercben, de utána minden a régi.



Nem kell aggódni, a fájdalom elmúlik, megfelelő partnerrel pedig orgazmusod is hamarosan lesz majd.

2014. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem elsore volt orgazmusom meg is fajt egy picit a masodik is.egyenfuggo szerintem
2014. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!