Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi idő után...

Pocakkk kérdése:

Szerintetek mennyi idő után feküdjek le vele?

Figyelt kérdés
sziasztok!nemrégóta járok egy fiúval (mindketten 17 évesek vagyunk), és még szűz vagyok. azért vagyok még az, mert azt akartam, olyannal legyen az első, akinek nem csak arra kellek, hanem tényleg szeret, és megbecsül. én úgy érzem vele lesz, teljesen belém van esve, tudom hogy nem átver és szeret. de ettől függetlenül ezt nem az első hónap után akarom vele mégse, de nem tudom meddig várjak szerintetek? persze addig is egy idő után szeretnék dolgokat, mert már most kívánom én is őt, de még nem konkrétan AZT... kérlek normális válazokat!

2014. szept. 29. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha totálisan készen állsz
2014. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom,nem kell ezt elhúzni 6-7 hónapig,amikor van rá lehetőség,és kívánjátok egymást,akkor minek várni?? Csak élvezni lehet,és különben is,jó ha már az elején kiderül,hogy az ágyba is összeilletek-e. Élvezitek-e egymást,vagy nem. Ez az én véleményem! 26/F
2014. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jól gondolkodsz :) , sztem amikor már teljesen megbizol benne és készen állsz . ez lehet 2-3 hónap de akár több is
2014. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig is úgy voltam vele, hogy ezt nem lehet és nem is szabad időhöz kötni, hogy izé, 5 hónap, 1 év, akármi után majd BIZTOSAN készen állok én is, és ő is még velem lesz, és akkor majd jó lesz. Felesleges. Amint úgy érzed, nem félsz a dologtól, felkészültél rá, kívánod, akarod, és ezen kívül kb semmi egyéb érzelem nem fűz magához a szexhez, és úgy érzed, még ha holnap szakítatok, akkor sem fogod megbánni, na, akkor kell vele lefeküdni.
2014. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!