Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Feküdjek le vele, vagy inkább ne?

Feküdjek le vele, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

16 éves szűz lány vagyok. Régóta szeretnék már egy normális, komoly kapcsolatot, amibe már van szex is, mivel már nagyon kiszeretném próbálni, hogy milyen érzés. Mindig úgyvoltam vele, hogy az elsőt csak is szerelemből fogom elvesziteni... Viszont van eg srác, aki megmondta hogy ha nem is a szüzességemet venné el, kipróbálna velem pár dolgot (még akár ugy is hogy nem kell viszonozom) de aztán ratertünk arra hogy a szüzességemet is szívesen elvenné, elmondta hogy hogyan csinálná...és hat elegge tetszett a dolog.. mondta, hogy gondolkozzak el rajta.Szerintetek? Én már nagyon szeretnék szexelni, de viszont barátom nincsen... csak attól félek, hogy később megbánnám, hogy nem szerelemből veszitettem el, de viszont tudom, hogy ez a srác jól csinálná...

Helyesírási hibákért bocsi, telóról vagyok.



2014. jan. 11. 23:23
1 2
 1/14 Zakathol ***** válasza:
71%
Ne feküdj le. A sport2-n NFL rájátszás-mérkőzés megy.
2014. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Érzelmek nélkül kétlem, hogy jobb lenne, mint az önkielégítés.
2014. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondtál neki,hogy alszol rá egyet?
2014. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Feküdj le velm vagy ha nem akarsz lefeküdni akkor csináljuk állva
2014. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
R*BANC
2014. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azt mondta, hog gondolkozzak rajta holnapig.
2014. jan. 11. 23:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele!Legalább a szüzességed a szerelmed vegye el,amikor találsz olyan pasit akivel szerelmesek vagytok egymásba.
2014. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát várd meg az igaz szerelmet ! Jön egy kiéhezett farok,aki mond 1-2 szép dolgot, és máris beadjátok a derekatokat? Még jó,hogy nem csajnak születtem, mert rég szégyellném,hogy a velem azonos neműek idáig süllyedtek...Honnan tudod,hogy jól csinálná? Mert azt mondta? Úristen...Én azt mondom, hogy ne feküdj le vele, de úgy is le fogsz, szóval tök m1..Minek is vagyunk mi válaszolók?
2014. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem fogok vele lefekudni..max akkor ha mar nem leszek szuz, es nem lesz barátom.
2014. jan. 11. 23:57
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha úgy érzed jó lenne,jól csinálná,akkor miért ne?
2014. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!