Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan, aki prostival...

Van itt olyan, aki prostival vesztette el és NEM bánta meg?

Figyelt kérdés
Ezen agyalok, mert egyre gázabbnak érzem, hogy még nem voltam lánnyal, és sokszor, ha egy lánnyal közelednénk egymáshoz, félelem tör rám. Nem is igazán volt még kapcsolatom, és bármennyiszer találok egy jelöltet, újra és újra kudarcot vallok. Jelenleg amúgy nagyon rossz lelkiállapotban vagyok, őszintén szólva nem is nagyon hiszek benne, hogy összejönne. Az a kérdésem, hogy a prosti szerintetek segítene? Attól félek, hogy csak még kényelmetlenebbül érezném magam, mert nincs mögötte intimitás, és hogy rosszat is tenne az önérzetemnek.
2014. okt. 6. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
én
2014. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha társaságba gáz, akkor mond, hogy nem vagy, de nem szeretnél róla beszélni, de NEHOGY prostival!!! Várd meg az igazit!!!! Légyszi!!!
2014. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LeftBehind ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Ha tisztába vagy vele, hogy oda csak szexért mész és utána ha lesz kapcsolatod, képes leszel ezt titkolni akkor nyugodtan menj.
2014. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
2-es te tuti valami hülye csaj vagy, inkább ne szóljon egy csaj se bele! Ti nektek könnyű dolgotok van, még a kövér csajokra is legalább 10 próbálkozó kan jut. Ellenben mi fiúk, ha nem vagyunk menők, páwák vagy csak átlagosan nézünk ki meg kedvessek vagyunk és félénkek, meg tipikus jó fiúk, akkor már egy lánynál sincs esélyünk. Egy csajnak elég, ha puncija van, egy fiúnak meg tökéletesnek kell lenni, hogy egyáltalán lehessen esélye egy lánynál is.
2014. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van. én prostival vesztettem el, és nem lettem tapasztaltabb, mint előtte. attól függ hány éves vagy. ha 22 akkor még ne gondolkozz prostin. viszont ha már 30 akkor tudok adni telefonszámot.(nagyon igényes finom nunijú széplány)
2014. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Furcsamód én is a kettessel értek egyet... nem így akarom elveszteni. Kell az érzelmi része. Egyszerűen vágyom egy társra, állandóan járkálok és felfedezek olyan helyeket, amiket majd meg akarok mutatni a barátnőmnek, annyi mindent tudnék csinálni... csak az a baj, hogy tényleg elérhetetlennek tűnik. Jó, van egy-két lány, aki már most is járna velem, de nem tudok mit csinálni, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy velük járjak, mert annyira nem jönnek be... nem tudnék lefeküdni olyannal, aki nem tetszik, semmi értelme nem lenne elfogadni csak azért, hogy elmondhassam, hogy most van barátnőm. Aki meg tetszik, azzal meg nem tudok zöld ágra vergődni. Az egyik nem reagál, a másik ígérgeti, hogy találkozunk, aztán teljesen eltűnik, amikor megbeszélnénk, csupa ilyet fogok ki. Nem ütöm át az ingerküszöbüket, nem tartanak érdekesnek.
2014. okt. 7. 10:21
 7/8 anonim válasza:
chatről diáklány kiverte pénzért, aztán második talin beleült, pénz nélkül. nem bántam meg
2014. okt. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2-es idióta. A lányok sem az igazira várnak.
2014. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!