Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Talán jó kategória lesz.18...

Talán jó kategória lesz.18 évesen nem volt még senkim. Sok mindenről lemaradtam?

Figyelt kérdés
Ezután nehezebb lesz csajozni? sokat számítanak ezek a kiesett évek?

2014. okt. 10. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Sőt nálam előny :). Semmiröl nem maradtál le!
2014. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok és még nem találtam meg az igazit!


Szexuális kapcsolatom sem volt még, mert nem pazarolom az energiámat és mást egy éjszakás nőcskékre. Mindennek eljön az ideje, minek sietni?

Bár manapság a nők nagy részének olyan elvárásai vannak, amit teljesíteni igazi Mission Impossible!

2014. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam pl. előny lenne. Szerintem sok normális lány van még, aki így gondolja. 18l
2014. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért előny #1-es? :D
2014. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
az szomoru h 26 évesen még nem kostoltál bele egy finom nedves punciba 19 f
2014. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
maximum annyiból hátrány h ha majd találsz egy lányt akit nagyon megszeretsz lehet h nem tudod majd hogyan kell vele viselkedni stb de sztem nem gond . nekem is 19 évesen lett először barátom , nem maradtál le semmiről.
2014. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4#: Lali? (Ha igen azért nem írtam a privátra mert ismerlek)

Nálam azért előny, mert én is hasonló vagyok. Szerintem érett gondolkodásra vall (ezt nem magam miatt mondom).

2014. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!