Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan, aki prostival...

Van itt olyan, aki prostival vesztette el, vagy rendszeresen jár?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy elvesztem a szüzességem egy hivatásossal, csak éppen nem vagyok jártas ebben a világban. Kérdés, hogy kit tudnátok ajánlani? Olyan kéne aki nem útszéli, hanem akihez házhoz lehet menni, aki szép is és nem árt ha tud barátnő fílinget adni. Ezek a legfontosabb kritériumok. Privátban küldhettek linkeket pl. beszamolok.hu, rosszlányok vagy ezekhez hasonló oldalakról.

Előre is köszi!



2014. okt. 14. 22:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1-es, ez engem is érdekelne, hol vannak ilyen lányok? vagycsak kamu?
2014. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nyugodtan menj el, nézz ki egyet és cselekedj.

a fiúk szüzessége nem nagy kincs, minél előbb szabadulj meg tőle, ha fizetőssel, kit érdekel? szólj neki hogy még szűz vagy és el akarod veszteni. ilyenkor kedvesebbek és irányítanak. heti 3x csinálják, ne izgulj nem vagy különleges a kérésed. ha elsülnél mielőtt behatolnál ne keseredj el, állítsátok fel közösen,és megint próbálkozz.

De csak gumiban!

2014. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!