Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy ilyenbe?

Figyelt kérdés
van egy fiu,aki szeretne találkozni,mondta hogy ihatnánk egy kicsit és a többi jönne magátol ...remélem sejtitek mire gondolok,nekem is tetszik,meg minden,de félek hogy ki használna,vagy még én sem tudom,egy 16éves lány
2010. júl. 26. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mennyél bele ilyesmibe.
2010. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi azon a kihasználás, ami mindkét félnek jó?
2010. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pediig tetszzzzik a srác
2010. júl. 26. 23:06
 4/8 A kérdező kommentje:
hát kihasználás,lefeküdnénk,és annyi,nem hivna,nem érdekelném
2010. júl. 26. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Kizárt dolog hogy elmennék egy sráccal valahova inni, ahol aztán a többi jönne magától. Egy szánalmas lotyó lennék. Hogy a p.icsába tehetsz fel ilyen kérdést? persze hogy nem gáz.
2010. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha tetszik ha nem ne menj el vele INNI, inkább mond neki hogy menjetek el moziba vagy sétálgatni így teszteld hogy mit akar ;)
2010. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne menj bele.
2010. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt te döntsd el hogy utánna minek éreznéd magad!

szmomra van egy pasi aki bármikor kérne rá lefeküdnék vele,de csak vele vagyok így mert nagyon tetsszik külsőleg,és nagyon jó az ágyban,és olyan szexuális vonzereje van,hogy nem tudok neki ellenállni.

De csak úgy másmilyen pasival nem mennék el!ja és akiről írtam,ahhoz még inni sem kéne.

viszont van egy pasi akibe régen szerelmes voltam,de már kiábrándultam belőle,ő ugyanazt ajánlotta fel mint az a pasi neked!na hát neki sosem mondanék igent!

2010. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!