Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pettingeltem már, de még szűz...

Pettingeltem már, de még szűz vagyok. Félek, hogy ígyis kerül belém sperma. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Pettingben már volt részem, és el is mentünk 99%-ig, de még sohasem hatolt belém. A szűzhártyám már biztos átszakadt. Az lenne a kérdésem, hogy ha a barátom a farkához nyúlt magömlés után, és aztán megujjazott, akkor kerülhet sperma belém? Félek, hogy terhes lehetek (jobb félni, mint megijedni).14 éves vagyok.
2008. aug. 12. 00:59
 1/10 anonim válasza:
59%
nem valószínű h terhes lettél.sőt sztem kb 0.000001% esély van rá.de az ördög sosem alszik.
2008. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
45%
14 éves vagy??? basszameg! pár éve még tartott a 18 éves szent szabály...mijen világban élünk?
2008. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen 14 vagyok, de nem akarok lefekündni a pasimmal, pedig 3 éve ismerem, és nagyon imádom, és őis engem:)
2008. aug. 12. 01:24
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
A második válaszoló ássa el magát, mert a kérdező nem erkölcsi kioktatást kért. A kérdezőnek üzenem, hogy igy nagyon kicsi az esély a terhességre, de jobb a békesség. Magömlés után, ha még kényeztetitek egymást töröljétek le egy zsebkendővel a spermát! Igy biztos nem lesz semmi baj.
2008. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom, ki az a hülye, aki szerint szent szabály az, hogy csak 18 éves kortól lehet szexelni? 14 évese pettingelni teljesen normális dolog. Pedig nekem is van gyerekem, de nem fogom neki azt mondani, hogy 18 éves koráig ne éljen nemi életet.
2008. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsi, még azt akartam írni, hogy a kérdésre is válaszoljak, hogy nem leszel így terhes, vagyis nagyon kicsi az esélye. De mindenképp kérd meg a párod, hogy olyan kézzel ne nyúljon már hozzád, ha téged ez megnyugtat. Engem is zavarna, ha így nyúlna hozzám a párom, pedig tudom, hogy nem nagy a valószínűsége hogy így teherbe essen valaki.
2008. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!!!
2008. aug. 12. 10:46
 8/10 anonim válasza:
14%
Szerintem csak nagyon érett gondolkodással lehetne kapcsolatba kerülni a másik nemmel, ez a legmerészebb számításom szerint is a legalább 20 éves kor.
2008. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
nemarról van szó me én 15évesen vesztettem el....de bazz csak elgondolkodtam hogy pár éve még télleg 18 volt a jó...és amugy a 3.nak: áss el ha tudsz te buzi
2008. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt csajszi mikor ő kiverte spermás kézel ujazott meg és paráztam meg minden de megjött és megnyugodtam nagyon kicsi az esélye!!!!!
2008. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!