Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem, ne tegyme meg,...

Megtegyem, ne tegyme meg, vagy MEG ne tegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziiasztok:))

Szoval a kerdes maga, nem az hogy lefekudjek e vele, hanem csupan a velemenyetekre vagyok kivancsi a dologgal kapcsolatban. Tudooom most azt gondoljatok hogy ha felmerul bennem a kerdes hogy le kene e egyaltalan fekudni vele akkor meg nem allok keszen, de nem azert teszem fel a kerdest mert meg nem allok keszen. En csak attol felek hogy utana megbanon, vagy nem tudom.

Na mindegy. szoval van egy fiu. Vilagosan a tudtomra adta hogy o nem akar baratnot, csak baratsag extrakkal lehet koztunk. engem ez egy ideig nem is erdekelt (kb fel eve ismerjuk egymast, azota ketszer nala aludtam es pettingeltunk), es most szeretnenk lefekudni. igen en is szeretnem, es vagyom ra, meg minden, csak abban nem vagyok biztos hogy ezt egy iylen kapcsolatban kene elvesziteni. ugye reszerol nincs meg a szerelem, reszemrol meg hat...nem is tudom. nem tudom hogy ezt szerelemnek lehet e nevezni. vannak olyanok akik hasonlo kapcaolatban veszitettek el a szuzesseguket? es megbantatok? es utana nem romlott meg a kapcsolatotok? mert attol is felek hogy ha lefekszek vele, utana mar nem kellek neki ennyire sem. amugy en tizenhat eves vagyok, o meg tizennyolc es amr nem szuz, de beszeltunk rola es mondta hogy gyenged lesz, meg vigyaz ram. velemeny?



2014. okt. 19. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
szerintem nagyon nem kellene...
2014. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha többet érzel nehogy belemenj!
2014. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

100% hogy bele fogsz zúgni aztán ő kidob.

Te meg maradsz osszetort szivvel es szűztelenitve.

2014. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem szoktam lebeszélni! De most azt mondom ne tedd!
2014. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Elmondom ilyenkor mi szokott történni. A korosztályában keresett magának barátnőt, persze nem talált, így lejjebb vitte a nívót és így kerültél te a képbe. Meg akar dugni, de ennyi, ha belemész, márpedig bele fogsz, mert egy ostoba fehér kislány vagy, ő szépen megdug, egy kicsit enyeleg veled, olyan 2-3 hétig, de amint talál magának egy korabelit úgy otthagy téged, mint eb a szarát. Kívánom, hogy ez történjen, hogy törjél össze lelkileg, na nem azért, mert élvezem, ha valaki tönkremegy (igazából de), hanem mert, miközben szeded össze magad, akkor fogsz rájönni, hoy mekkora idióta voltál és onnantól kezdve, az élet leckéje után, máris másként fogsz hozzáállni az ilyen dolgokhoz. Néhány embernek szüksége van arra, hogy az élet kigáncsolja, hogy a feltápászkodás közben tanulhasson, mert másképp nem tud.
2014. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Én belementem ebbe, mert azt hittem lesz valami belőle. 2 hónapig csak simán taliztunk és utána lett mindig több. Ő tudja mit érzek/éreztem. Lassan 11 hónapja, és már nem akarok tőle semmit, mert rájöttem, hogy kihasznál. És van más, aki nagyon szeret. Szerintem ne menj bele, csak szenvedni fogsz. Tapasztalat.
2014. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
nem tanácsolom. ezerszer jobb élmény lesz szerelemből elveszítened!
2014. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

en igy vesztettem el a szuzessegem es megbantam. nem voltak stabil erzelmeim iranta, megis belementem. elotte sokat talalkozgattunk, egyutt aludtunk de a dolog utan par nappal letiltott mindenhonnan, elhagyott minden magyarazat nelkul. es pontosan mint ahogy az egyik valaszolo irta ott alltam szuztelenitve, raadasul azzal a tudattal hogy lehet teherbe is ejtett.


szoval NE tedd:(

2014. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

ha rám hallgatsz akkor NE.

Megbánnád és ha beleszeretsz sok fájdalmat élnél át emiatt.

2014. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jajj de aranyosak vagytok hogy igy aggodtok ertem. hat valoszinuleg megfogadom a tanacsotokat, mert osszejott egy lannyal...
2014. okt. 19. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!