Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem, vagy ne tegyem? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem, vagy ne tegyem? Ha már kíváncsivá tettem, akkor nincs visszaút?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.2010 augusztus elején döbbentem rá,hogy a saját nemem felé is érzek vonzalmat és kíváncsi lettem.Aztán 2010 augusztus vége felé itt válaszoltam egy leszbikus lány kérdésére.Egy másik lány is írt egy választ,amiben igazából az én válaszomra válaszolt..írta,hogy szerinte kedves vagyok és szeretne megismerkedni velem.Először e-mailben folytattuk a beszélgetést,aztán msn-eztünk egész télen.Végül február közepén lejött hozzám aludni.A szüleim semmit sem tudtak a kettőnk viszonyáról.Nem is derült ki semmi,hála istennek.Egypár nagyon fontos embernek el is mondtam az egész sztorit,meg azt is,hogy lefeküdtem ezzel a lánnyal már többször is.Aztán van most egy lány,nevezzük V.-nek,aki egész jól reagált erre az egészre.A 10 emberből talán ő reagált a számomra legjobban és legmeglepőbben.Azt mondta nekem,hogy a születésnapján beittak a barátnőivel és az egyik homlokon akarta puszilni,hát a száján sikerült puszilnia.Akkor utána egészen megnyíltam ennek a lánynak és ő is nekem.Azóta szorosabbá vált a kapcsolatunk.Eleinte nem gondoltam,hogy ilyet fogok érezni iránta,mint amit most érzek.Tulajdonképpen nem is tetszik annyira a lány és még csak szerelemnek sem mondható,amit érzek.Fellángolás lehet az egész,vagy én nem is tudom.Ma írtam neki facebookon ezt a dolgot,hogy sok mindent megtennék,amit nem szabad,de így tönkremenne egy barátságom.Nem esett még le neki igazából(vagy nem meri ezt elmondani,hogy rájött),hogy én úgy közelednék felé..azt mondta,hogy tegyem azt,amit akarok..és mondtam,hogy addig küzdök azért a dologért,amíg be nem valósul és nem érdekel mi megy tönkre és mi nem.Sajnos dehogynem,nagyon is érdekel.Ha minden jól megy,akkor még 2 tanévet kell egy iskolába járnom vele.Nem is tudom,hogy bírnám ki,ha ő nem lenne mellettem,így ahogy most mellettem van.


Csak egy csókért menne tönkre egy barátság.. elfojtani az érzéseimet nem akarom..olyan rossz ez így.. ti mit tennétek?


Köszi,aki végigolvasta.. és aki megért.Tudjátok én nem olyan divatbiszex vagyok:D aki meg nem hisz a biszexualitásban az ne válaszoljon! köszi


2012. ápr. 6. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Végülis nézhetjük úgy is, hogy legalább nem leszel terhes...
2012. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó sorodra reagálva, olyan nincs, hogy valaki nem hisz a biszexualitásban. Vagyis.. én meg nem hiszek a mosógépben, oszt? Mégis létezik. :)


Én azt gondolom -és lehet, hogy nem leszek népszerű a véleményemmel- , hogy 16 évesen még fiatal vagy ahhoz, hogy az egész életedet meghatározó döntéseket hozz. Tudom, hogy halad a világ és egyre fiatalabb lányok egyre kíváncsibbak, de próbálj meg relaxálni, ülj le egy tükör elé és gondolkozz! Valóban a másik nem iránt érzel vonzalmat? felkészültél arra, hogy így éld le az életed, kiállva önnön érdekeidért és gondolataidért? Vagy esetleg inkább mégiscsak normális (bocs, csak ez a szó jut eszembe) nemi identitásod van és szeretnél valódi családot, gyereket szülni, a lányokra barátnőként gondolni és a többi..


Én csak ezt tudom tanácsolni és tudom, hogy a konkrét kérdésed nem ez volt. Nem vagyok rosszindulatú, talán egy kicsit előítéletes azzal kapcsolatban, hogy manapság a gyártósor löki ki magából a fiatalabbnál fiatalabb énkép zavaros, depressziós és ferde hajlamú tiniket.


Találd meg önmagad. Ha pedig megtaláltad, akkor tekintsd semmisnek a kommentem és vágj bele. Ez a te életed, cska te dönthetsz felette. De vigyázz, mert csak egy van belőle.


20/L

2012. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez amúgy érdekes,amit az utolsó válaszoló leírt!Mert én tudom jól,hogy az élettől minimum 1 nyelvvizsgát,1 rendes férjet és két gyereket szeretnék!:) ez a biszexualitás nálam egy olyan dolog,ami szexuális orientáció csupán-nem más!Nem életstílus és nem egyéb.Kérlek a következő kommentjeiteket ennek a fényében küldjétek a válaszra reagálva:) köszönöm szépen.Az előző válaszokat is köszönöm.
2012. ápr. 7. 00:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Csak jobb volt tisztázni. Nos, ennek fényében (hogy férjet, gyerekeket szeretnél) azt gondolom, hogy ezzel a lánnyal le kell zárnod a kapcsolatot, vagy legalábbis a gondolataidat másfelé terelni.

Ugyanis, ha mindezt folytatod és belelovalod magad anélkül, hogy a fiatalságod a fiúkra fordítanád, könnyen megeshet, hogy elrontod az éveid úgy, hogy valójában ez nem a te életed.

2012. ápr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

off: ebből már film is készülhetne

válasz: inkább ne, egy csók többet ér mint egy barátság?

2012. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még fiatal vagy ahhoz,hogy kialakuljon a nemi identitás,ha 19-20 évesen is így érzel akkor az már sokkal biztosabb,mint most amikor még érsz,alakul a személyiséged.Mellékesen egy csókért feláldozni egy barátságot nem éri meg.Sok lány gondolja tiniként,hogy biszexuális,meg lezbikus,de hidd el talán 1-2 %uk lezs valóban az felnőttként,bár a biszexuaálitás nőknél sokszor jellemző,még sem élnek nővel.
2012. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. de ki tudja,hogy ő hogyan reagálna erre az egészre?:/ jaj.. mert ugye amikor ivott a barátnőjével,ő meg véletlenül szájon puszilta és utána bocsánatot kért..akkor V. azt mondta neki,hogy:"semmi baj"..és ugyanolyan a barátságuk most is..dehogy én direktbe akarom ezt.. hát így nem tudni:SSS de ez egy olyan vágy..amit úgy érzem,nem tudok leküzdeni..nagyon erős.
2012. ápr. 7. 16:30
 8/8 A kérdező kommentje:

Tehát a következő a történet.:D tegnap is már elmondtam neki,hogy mi a helyzet..vagyis csak annyit mondtam,hogy van egy vágyam,aminek a megvalósulásáért szeretnék küzdeni.De ma történt valami..megkérdeztem tőle,hogy "Neked mi a fontosabb?Egy vágy,vagy egy barátság?te mit tennél?" és erre nagyon jól reagált..az volt a következő reakciója,hogy "ha rám gondolsz,akkor tudtam már tegnap".. és erre annyit mondtam h igen.. és utána aztán elbeszélgettünk tovább..és azt mondta,hogy most már kíváncsi mindenre.. :)


és én örömömbe azóta is csak ugrálni akarok..:D jaj istenem..*.* ez tényleg olyan,mint egy film..boldog ember vagyok..már csak a nyelvvizsga kell meg az érettségi,meg a szakma.. meg egy munkahely.. :D és lőn boldogság..:) utána gyerekek aztán férj:)


azt mondta,hogy ő tudja kezelni ezt a helyzetet.^^ remélem én is tudni fogom.


Köszönöm a válaszokat! Azért még jöhetnének a válaszok ám :D

2012. ápr. 8. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!