Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég kezdtem a sexet eddig...

Nemrég kezdtem a sexet eddig 5* semmi fájdalom, de a hatodik fájt és véreztem rendesen. Hogy lehetséges, h most szakadt csak át és eddig nem is fájt a többi?

Figyelt kérdés
Most utána szerntetek fog fájni a következő pár sex?
2008. aug. 12. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy a szűzhártya csak később szakad át, de azzal nem jár együtt a fájdalom. Szerintem az normális, ha az elején fáj, majd később elmúlik, de a te eseted érdekes.
2008. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes de ismerős:)nekem 3.-nál volt ugyanez.Ne félj ezután még talán egyszer lesz egy kicsit nehézkes a dolog.Ha legközelebb együtt lesztek arra figyelj ,hogy ne parázz be mert akkor összehúzódsz és az nem valami jó érzés...:)szóval csak nyugi
2008. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az első 4 szex,de mára már jobb és én is véreztem és féltem is tőle hogy ez mindig így lesz?de nem, majd elmulik
2008. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!vároma többi hasznos tippet:) csak furi h eddig nem fáj és a 6. meg igen,az lehet h akk szaakdt át, de miért nem fájtak az előzők?
2008. aug. 12. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!