Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Nyíregyházi...

Mi a véleményetek Nyíregyházi Jósa András kórházról milyen ott szülni milyenek az orvosok foglalkoznak veled rendesen kiabálósak-e? Lehet ott gerincbe fájdalom csillapítót kérni ha nincs fagadott dokim?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyiért és az fáj? Válaszoljatok légyszi félek nagyon!
2011. jún. 1. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én ott szültem mind a háromszor. Mondjuk nekem volt fogadott dokim, meg szülésznőm is, így nagyon jók a tapasztalataim. A szülésznőm végig velem volt, meg a dokim is jött azonnal. Bár velem mázlijuk volt, mert mind a háromszor gyorsan szültem (1.baba: 2 óra, 2.baba: 2,5 óra, 3.baba: 2 óra)

Az én dokim alapból nem kiabálós, nagyon nyugodt. Megnyugtató a jelenléte. Én egyszer se kértem fájdalomcsillapítót, csak a kéjgázt szívtam, ami csak most legutóbb, a 3. szülésemnél volt hatásos.

Ne félj, minden rendben lesz, ez egy természetes folyamat. Nekem magas a fájdalomküszöböm, így a vajúdást nem éreztem olyan vészesnek. A kitolás volt mindig a legrosszabb. Amikor nyomna az ember, de nem lehet, csak ha van fájás is. Közben meg majd' szétszakad. De ez általában nem tart olyan sokáig. Amint pedig megszületik a pici, tényleg elmúlik minden fájdalom. Hihetetlenül jó érzés. Meg óriási megkönnyebbülés.

(Te vagy aki Tiszavasváriból tett fel kérdést nemrég?)

2011. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én vagyok!mert miért kérdezed?köszi a választ nekem most a második baba jön rem könnyű lesz
2011. jún. 1. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak mert én tiszalöki vagyok! Amúgy nyugi, nem lesz vészes 2 gyerkőccel. Nekem 3 van, és sokkal könnyebb, mint gondoltam. Bár ez nagyban köszönhető a pici lányomnak, mert nagyon nyugis és jó kisbaba. 15 hetes.
2011. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!