Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Középfülgyulladásom van,...

Középfülgyulladásom van, irtak rá antibiotikumot, füllcseppet is, amiket használok már 4 napja, a fájdalom el is múlt, viszont nem hallok rendesen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probálkoztam már sópárnával, infralámpával, fülgyertyát is használtam mielőtt megtudtam volna, hogy középfülgyulladásom van, de semmi változás. Bal fülemmel kezdődött, majd ráment a jobb fülemre is, az utobbi már rendben van, a ballal viszont alig hallok..Valakinek ötlet?
2010. nov. 16. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Menj vissza a dokihoz
2010. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Májusban szintén ilyen problémám volt, mindkét fülemmel. Az általad felsorolt dolgokat is kipróbáltam, de nem volt hatásuk. Ha a betegség elmúlik, a hallásod is vissza fog jönni. Kb 2-3 hét alatt jött helyre.
2010. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gégészet.
2010. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanezvolt velem! elkültek a fülészetre ott meg kimosták a fülem!
2010. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van pár hete. Audispray-t használtam. Mostmár kezd visszatérni. Ma már be se volt dugulva.
2010. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!