Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le szeretnék feküdni a barátom...

Le szeretnék feküdni a barátommal, de még szűz vagyok. Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Jóideje együtt vagyook a barátommal és le szeretnék vele feküdni. Még szűz vagyok szóval nem tudom mi is a teendő mikor oda kerül a sor.

Mennyire fog fájni? És milyen érzés lesz?

Kicsit félek, mondjuk várom is.

Mit tegyek hogy ne égjek be, ha mondjuk fáj és ezt nem akarom neki elmondnai??


2014. okt. 21. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
uncsi
2014. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondd el mindenképp ha fáj, nem lesz égő hidd el, ha normális akkor odafigyel rád! :)
2014. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

ha jó ideje együtt vagytok,akkor nem hiszem,hogy ne tudnád elmondani neki ha fáj.

de mondd el,mert nem minden pasi látja,de elég kellemetlen tud lenni,neked és csak neked ha nem szólsz.

fájás:mindenkinek másmennyire fáj,lehet szerencsés vagy és nem fog

érzés is mindenkinek más.


és figyelj oda,hogy védekezzetek! :)

2014. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legyen nyugodt a helyszín, nem fog fájni, picit vérzel majd, ne élvezzen beléd! Vagy használjatok gumit!
2014. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire rágörcsölni a dologra. Élvezd, ne gondolkozz. A pasi meg figyeljen oda rád ;)
2014. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

#1 .

Lehet,hogy te már túlestél rajta,de neki ez fontos dolog...

Volt már jó pár ilyen kérdés,de ha őt a saját válaszadói nyugtatják meg..

2014. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy vérezni fogsz, és az se biztos, hogy fájni fog.
2014. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"fáj és ezt nem akarom neki elmondani" pedig el kéne

ne arra koncentrálj, hogy neki jó legyen, hanem magadra. a férfi azt is nagyon élvezi, ha a nő élvez :) legalábbis engem nem sok dolog tud jobban felizgatni. kéjes nyögés, lihegés stb ja de ha nem élvezed akkor ne játssz rá a dolgokra. mert ha nem bal asz akkor észreveszi és kevés annál lehangolóbb dolog van, mint a rájátszás.

2014. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6.

Köszönöm..És így van..Sok hasonló kérdés van,de engem tényleg megnyugtatnak a saját válaszadóim

2014. okt. 21. 19:52
 10/13 anonim válasza:
Szia :) Nyugodtan mond el ha fáj. Nálam nagyon fájt egy bizonyos pózban, és ezért másikat kellett próbálni úgy viszont nem fájt már. Vérezni nekem nem vérzett. De a legtöbb lánynak igen , szóval ne ijedj meg! Kommunikáljatok közben, figyeljetek egymásra. Védekezzetek! És talán a legfontosabb.. nyugodtan adjátok át magatok az érzésnek. Egy csendes nyugalmas helyen :) Hajrá :)
2014. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!