Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az, ha lány jelenlété...

Normális az, ha lány jelenlétében vetkőzöm, vagy meglát (majdnem) ruha nélkül, erős izgalmat érzek? (18, F)

Figyelt kérdés

Lehet, ez összefügg azzal, hogy még szűz vagyok, (semmilyen szexuális élményben nem volt részem), és nagyon szégyenlős is. Nyáron is hosszúnadrág, póló, strandra sem járok. Azonos neműek előtt sem szoktam soha levetkőzni. Arra gondoltam, talán ez lehet az oka, hogy nem tudom természetesen és lazán venni a ruhátlanságot.

Nemrég egy közeli lányismerős jelenlétében öltöztem át, azt mondta, csak nyugodtan, őt nem zavarja. De az alsónadrágot le sem mertem venni, mert már úgy is erős izgalomban voltam. Úgy tudnám megfogalmazni, valahogy intim érzés, ha nincs ruha rajtam (vagy csak kevés), és ez az intimitás és kitárulkozás izgat.

De tudom, a legtöbb embert ez hidegen hagyja. lehet, hogy egyszerűen túlérzékeny vagyok?



2014. okt. 26. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális. Biztos összefügg azzal, hogy még totál szűz vagy és szégyellős is.. Teljesen normális, hogy "ez az intimitás és kitárulkozás izgat. "!!!

Egyébként nem mindenki szeret mások előtt öltözni.. az alsónadrágot levenni meg főleg nem szokták (már aki nem a perverzebb kategóriába tartozik.. :)

2014. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megnyugodtam kicsit.

Bár adódhat helyzet, akikor nehéz elkerülni. Nemrég voltam egy reforméletmód nyári táborban (fiatalok-idősek, fiúk-lányok vegyesen), ahol közös zuhanyzó volt, és a lányok nem nagyon voltak szégyenlősek, többször előfordult a koedukált fürdés. Igyekeztem mindig egyedül benn lenni, de egyszer mégis rám nyitottak a lányok, pedig egy néni kint várt és mondta, hogy benn vagyok. De azt mondták, az nem baj. Óriási szívdobogás érzésem lett hirtelen, alig tudtam magamra kapni gyorsan valamit, féltem, ha "úgy" meglátnak, esetleg azt hiszik, perverz vagyok.

A táborban a többi fiú azt mondta, őket nem zavarja, ha bejönnek a lányok. Ezek szerint másnak ez olyan természetes?

2014. okt. 26. 15:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen részt vennék ilyen reform táborban, élvezném a közös fürdést :D

A kérdésedre a válasz pedig igen, normális hogy izgulsz és izgat a kitárulkozás, én is így vagyok és szintén szűz vagyok. De én valahogy máshogy élem ezt meg, ahelyett, hogy kerülném az ilyen helyzeteket, inkább izgat a dolog és szívesen kipróbálnám :)


18F

2014. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én tényleg megértem, hogy szívesen kipróbálnád, de én arra gondoltam, ha ki lehetne bírni merevedés nélkül, akkor talán én is kipróbálnám (bármennyire is izgulnék). De ha csak haveri alapon jönnek be a lányok, neked pedig ... akkor mit szólnának? Én ettől féltem...
2014. okt. 26. 16:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis mi lenne, ha meglátnák a havercsajok, hogy merevedésed van az együtt fürdéstől?


Hát én max. elfordulnék, hogy ne lássák, de amúgy nem hinném, hogy nagy ügyet csinálnának belőle, aki normális az felfogja, hogy ilyen intim helyzetben ez természetes és ha nem tetszik neki, max megkér hogy fordulj el és kész.

2014. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális :) és amúgy érdekes lehet az a tábor... De én is mennék oda :D 14/l
2014. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"többször előfordult a koedukált fürdés. Igyekeztem mindig egyedül benn lenni"

Noooormális vagy? :D

Milyen táborok vannak... és én csak ilyen aggastyán koromban hallok róluk :PPP

28F

2014. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha a lányok jönnek be fürödni (önként és dalolva!!) és nem fordítva, akkor vállalják a következményeket....

Egyébként velem pont ez volt a nyáron egyszer (zuhanyzóban), és én nem akartam, hogy a merevedésemet lássák (de én figyeltem ahogy tudtam).

Később meg voltam Finnországban, ahol meztelenül lehetett néha flangálni, de csak a fiúk tették.

Értem a problémádat, nekem is így volt ez régen, de a másik nem meztelenségének témája azóta a fejemben teljesen elnyomja az enyémet, még ha egy kicsi izgalmat ez is okoz.

2014. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A táborban nem csak a zuhanyzó volt koedukált, de a szobák is... de meztelenséget egyszer sem tapasztaltam egyik részről sem, max. alsóneműig vetkőzött mindenki. A mi szobánkban legalábbis.

Viszont az egyik néni mesélt egy jóga-táborról (valahol a Mecsekben), ahol elég szigorúak voltak a szabályok, és reggel kint az udvaron az egész tábornak meg kellett mosakodnia egy-egy lavórban, meztelenül... Én se nagyon akartam elhinni, de miért hazudott volna? Na, ilyet biztos nem vállalnék be...

Azért akartam egyedül zuhanyozni, mert a szégyenlősségem erősebb, mint az izgalom és a kíváncsiság, hogy "milyen érzés lenne..." Mivel azt hallottam más fiúktól, hogy nekik ez természetes, féltem, hogy megbotránkoznak a lányok, ha észreveszik, hogy nekem nem az.

2014. okt. 27. 11:58
 10/16 anonim ***** válasza:

De a zuhanyzóban is használták azért a függönyt a lányok?


A jógatáborban biztos ez a hagyományos eljárás. Vagy a patakban fürdés.

2014. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!