Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi munkahelyi mobbing áldozata, akkor az szakítással végződik?

Figyelt kérdés
Amennyiben barátnője, élettársa vagy felesége rájön erre a gyengeségre.

2014. okt. 3. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom mi az a mobbing, akkor most mi lesz?
2014. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a mobbing?
2014. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2014. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Zaklatás, kiközösítés, lelki terror, megalázás
2014. okt. 3. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha ezt a "frusztrációt" otthon nem a párján vezeti le. 32N
2014. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
A családon belüli erőszaknál érdekes módon sosem nézik azt, hogy miért is került oda, hogy az asszonyon vezeti le. Az igazi bűnös persze él tovább mint hal a vízben.
2014. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

#6 te mekkora barom vagy, az ilyen "férfi" akit cseszegetnek és az asszonyt veri, az még azt is megérdemelné hogy sósavba mártsák... növesszen tököt és álljon ki magáért

egyébként kérdező, csökkenhet a tekintélyed, de nem hiszem hogy váló-ok hacsak nem jön ez ki rajtad otthon is

2014. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ki ilyesmiért senkit. Inkább csodálnám érte, hogy ennek ellenére képes nap mint nap bemeni.
2014. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ez még ki is hat a kapcsolatunkra de én szeretem a párom akkor megpróbálom támogatni. Próbálnék segíteni neki új munkahelyet találni esetleg fontolóra venni a levegőváltozást. Ha nem is jutunk eredményre, már a lehetőség tudatába hogy nem kell majd többet bejárnia belekapaszkodhat és erőt adhat neki. Tuti nem szakítanék emiatt, max ha kiderül hogy valami oltári nagy mocskosság miatt lett kiközösítve pl. elk**vázta a céges pénzt.
2014. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanék vele emiatt. Éppen, hogy mellette kell állni az ilyen embernek. Viszont érdemes új munkahelyet keresni. (Engem is közösítettek ki a suliból, egyik helyen be tudtam illeszkedni, másikon meg nem. Van ilyen. Az ilyen helyeken nem jó sokáig maradni.)
2014. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!