Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tanács? Esélyem adódik a szűz...

Tanács? Esélyem adódik a szűz barátnőmmel lefeküdni (én már nem vagyok az) Tökre örülök neki, de.

Figyelt kérdés

Ő körülbelül 160 centi magas és csak 40 kiló, szóval pici, vékony, tudjátok akire ha ránéztek meg akarjátok védeni :D

Én viszont 185centi magas vagyok és majdnem dupla annyi kiló...

Ez a szexben mennyivel lesz másabb, mint mikor egy hozzám külsőre jobban passzoló lánnyal voltam (magasabb és vastagabb lánnyal)?

Jobban kell az erőmre figyelni és arra, hogy nehogy agyonnyomjam vagy hasonló? Szűkebb lesz, rövidebb a méhe vagy valami? Tapasztalatok? :DD

Persze tudom, hogy azért szűz, ugyhogy már alapból más, de azon felül.

én 18/f ő 17/l


2014. okt. 28. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha misszionárius pózban lesztek néha kicsit emeld fel magad mert, ilyenkor nehezebben kapnak levegőt. Amúgy semmi különbség nem lesz
2014. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Rékcsi ***** válasza:
100%
Ha a méhe hosszúsága miatt aggódsz, akkor inkább ülj be egy felvilágosító órára....
2014. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen ő felül, így nem nyomod agyon. Így ő irányíthatja, mennyire mélyen menjen be.
2014. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem volt még szerencsém olyan lányhoz, aki elsőre irányítani akarna.. :DD főleg, ő belőle nem nézem ki, nem szereti, ha a testét nézem hosszan, nagyon szégyenlős és nincs vele megelégedve (ennél rosszabb volt, nekem sikerült kicsit kinyitnom), szóval szerintem az nem épp a legjobb :D

Szóval tényleg ne nyomjam agyon... xd

jó hát most látom, hogy elírtam...., köszi #2-es :DD

2014. okt. 28. 18:27
 5/14 Rékcsi ***** válasza:

Ha csak elírtad, akkor bocsi, hozzászoktam itt a hülyékhez :D

Amúgy ajánlanám a misszionáriusnak azt a változatát, amikor térdelsz, és úgy mozogsz, nem pedig fölé/rá fekszel. Vagy a kutyapóz isjó, ha esetleg frusztrálja, h nézed (habár én nem nagyon szeretemmert nem nézhetek a párom szemébe) :)

2014. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem marad az alap misszionárius, aztán ha úgy látom, akkor máshogy, nem hinném hogy kutyában szeretné... Meghat aranyosnak akarok látszódni, szóval romantikus kis óvó, odafigyelo és szeretetteljes srác leszek :D
2014. okt. 28. 23:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Én picivel magasabb vagyok és 6 kilóval több, a barátom is talán kicsivel kisebb mint te de testes. Nálunk nicns gond amíg figyel arra, hogy ne nehezedjem rám. Sajnos néha, így 3 év után megesik, hogy néha elfelejti tartani magát és én kell kicsit felnyomjam, hogy észrevegye, de ha odafigyelsz nem lesz gond vele, nem nyomod össze, nekunk sem volt az elején. Szűkség nem a magasságtól függ, illetve a hüvely hossza sem.
2014. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"tudjátok akire ha ránéztek meg akarjátok védeni"

Ezen kiégtem. :DD


Na megtörtént a móka? :D

2014. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed, igen :D

És húúúú, hát jobb, mint egy-két testben hozzám illő lánytól még úgy is, hogy tapasztalatlan xd mindenkinek ajánlom ;) (nem őt, hanem, hogy egy ilyen kis vékonykával próbálja ki xd)

Köszönöm az ötleteket, figyeltem rá, de olyan könnyen ment, azt hittem, hogy ennél bonyolultabb lesz, valahogy pont klappolt, éreztem, hogy mit mennyire, hogyan kell :DDD

2014. nov. 2. 13:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Na, helyes!

Végre nem csak siránkozást meg mocskolódást látok ezen az oldalon. Csak így tovább. :D

(amúgy bennem is megvan ez a dolog, szóval remélem h összefutok vmi hasonló kaliberű kedves lyánnyal.. :D)

2014. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!