Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tanács? Esélyem adódik a szűz...

Tanács? Esélyem adódik a szűz barátnőmmel lefeküdni (én már nem vagyok az) Tökre örülök neki, de.

Figyelt kérdés

Ő körülbelül 160 centi magas és csak 40 kiló, szóval pici, vékony, tudjátok akire ha ránéztek meg akarjátok védeni :D

Én viszont 185centi magas vagyok és majdnem dupla annyi kiló...

Ez a szexben mennyivel lesz másabb, mint mikor egy hozzám külsőre jobban passzoló lánnyal voltam (magasabb és vastagabb lánnyal)?

Jobban kell az erőmre figyelni és arra, hogy nehogy agyonnyomjam vagy hasonló? Szűkebb lesz, rövidebb a méhe vagy valami? Tapasztalatok? :DD

Persze tudom, hogy azért szűz, ugyhogy már alapból más, de azon felül.

én 18/f ő 17/l


2014. okt. 28. 18:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
milyen dolog van meg benned? hogy ilyennel kipróbálnád, vagy mi? :DDD xd
2014. nov. 2. 14:56
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát h tetszenek az ilyen kisebb testalkatú csajok, ennyi. Gondolom ez a "meg akarjátok védeni" effektus miatt. :D

Jobb úgy megölelni is ha nem 2-szer akkora az illető h át sem éred.. :D

2014. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Látom ez nagyon mély nyomot hagyott benned :D

Hát igen, őszintén szólva így alapjáraton (szexet nem nézve is) véleményem szerint jobb vele, mint mondjuk volt már 60 kilós barátnőm, tényleg könnyű átölelni, imádom cipelgetni (ő már kevésbé, de az egyed problémája xdd), pihekönnyű, ha rajtad van, és hát tényleg, ránézek és még a széltől is óvni akarom, nehogy elfújja :DDD

Sok sikert a megtalálásához! :DD

2014. nov. 2. 16:03
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen én is erre gondoltam. :D

Kösz. :D

2014. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!