Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Milyen volt amikor...

Lányok! Milyen volt amikor elvesztettétek a szüzességeteket? (részletek)

Figyelt kérdés

Nektek is a fájdalom okozta a legnagyobb félelmet a szüzesség elvesztésével kapcsolatban?

Kinek mennyire fájt az első?

Meddig tudtátok eltűrni a fájdalmat?

A fájdalom ellenére élvezhető volt?

Sok kérdés,de nagyon érdekelnek a tapasztalataitok!



2014. nov. 2. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem féltem a fájdalomtól, tisztában voltam vele, hogy csak egyszer fog fájni és túl lehet élni.

Nagyon, úgy 1 percig levegőt se tudtam venni :D Inkább tetováljanak ki még egyszer, de ezt inkább ne...

Utána elmúlt a fájdalom és négyszer élveztem el.

2014. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korulbelul ezer ilyen kerdes volt mar, keressel vissza.
2014. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem féltem a fájdalomtól, inkább attól tartottam összevérzek mindent, de szerencsére nem így történt.

Az elején nagyon fájt, mondtam ne hagyjuk abba és pár másodperc után ez megszűnt.

Miután már nem fájt nagyon élvezetes volt.

2014. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
61%

Szia!

Nekem az első is csodálatos élmény. Ha olyannal vagy, aki szeret és viszont szereted, akkor nem kell tartanod semmitől. Vigyázzon rád, legyen fokozatos a behatolás mèlysége, és végig éreztesse veled, hogy megbízhatsz benne (puszik, simogatás, szavak...).

Válaszolva a többi kérdésedre: én nem féltem a fájdalomtól és egyáltalán nem is fájt. Ebből kifolyólag élvezhető volt, de pl. rögtön az elsőnél ne törekedj orgazmusra, arra lesz még bőven időd ;)

Sok sikert a pároddal!

2014. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjál már! Azt se tudom, hogy szűz vagyok-e még. Nem valószínű, mert minden hétvégén seggrészegre iszom magam, azt se szoktam tudni, hol vagyok.


16/L

2014. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
5-ös büszke lehetsz magadra. életcél. ezt muszáj volt megosztani.
2014. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia!:) Én kb. 2 hete vesztettem el:) Nekem őszíntén eléggé fájt kicsit vérzett de hamar meg lehet szokni és utána már csodálatos az egész :) Fontos, hogy a barátod oda figyeljen én direkt megkértem, hogy lassan csinálja és úgy hamar meg fogod szokni:) Ne félj jó lesz!:)
2014. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7: Mennyi idős vagy,ha megkérdezhetem?

Én 15 éves vagyok és 2 hónapja van barátom,és még egy ideig nem szeretnék vele lefeküdni,nem érzem magam rá felkészültnek. A barátom 16 lesz.

2014. nov. 4. 22:31
 9/10 anonim válasza:
En is 15 vagyok baratom szinten 16:) mi 3 honap utan fekudtunk le de csak azert mert mindketten felkeszultnek ereztuk magunkat. Ha meg ugy erzed nem allsz keszen akkor semmikepp ne mert nem lesz jo nem fogod elvezni:) ha odafigyel a baratod megerti hogy meg nem akarod!
2014. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nekem eléggé fájt, miután nem akart múlni a fájdalom, rágörcsöltem, és csak rosszabb lett, végül kértem, hogy hagyjuk abba

utána meg úgy éreztem mint akit szétfeszítettek egy feszítőrúddal kb

de vér nem volt egyáltalán

2014. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!