Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, ha párom 34...

Szerintetek gáz, ha párom 34 éves és szűz? Mire figyeljek az első együttlétkor?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit fura kérdés, de a párom 34 éves és szűz ... 9 hónapja vagyunk együtt és most úgy érzi, hogy készen áll rá. Arra gondoltam, hogy elvinném egy welness hétvégére és ott történne meg a dolog (anyagilag nekem bőven belefér), mert nagyon stresszes és munkája és nehezen engedi el magát eléggé. Szerintetek ez jó ötlet?


Azért is tettem fel itt eme kényes kérdés, mert sohasem volt dolgom szűz nővel és idősebb vagyok nála. A volt feleségem már nem volt az. Esetleg gondoltam, hogy megkérdezném a húgom, hogy mire figyeljek, de a párom megkért rá, hogy senkinek ne mondjam.


Köszi előre is az értelmes válaszokat! (Nem tudom számít-e, hogy óvszert fogunk használni)



2014. nov. 6. 18:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem tudom amúgy, megint ki pontozott le mindenkit, de nekem minden válasz jól jött!


10es, nekem azt mondta, hogy személyemben találta meg az igazit és bennem bízik meg, nagyon szeretjük egymást :) Eddig nem aggasztotta a dolog, senki nem firtatta a dolgot. Az emberekkel bizalmatlan az igaz (nem is kicsit), ez a természetéből fakad.

2014. nov. 6. 19:16
 12/19 A kérdező kommentje:
A szülei is ilyenek, náluk otthon ez nem volt téma, sokáig velük is élt és valahogy így náluk ez nem volt központi téma. Már csak az apja él, aki amúgy rendes, de tényleg rideg és bizalmatlan ember ő is. Most pedig nyilván már nem foglalkozik vele, hogy a lánya mit hogyan csinál, de régen elég prűdek voltak
2014. nov. 6. 19:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is az vagyok, csak férfiként.
2014. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akartam írni: férfiként ugyanennyi idősen.
2014. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy "csajom".Én akkor 20 éves voltam ő 21.Munkahelyen ismerkedtünk meg,valami megfogott benne és elkezdtünk járni.Nos az első két hétben sok minden kiderült róla.Az egyik az volt hogy még szűz.Majd beszélgetés közben egyszer azt mondta hogy ő csak a leendő férjével hajlandó ágyba bújni,természetesen az esküvő után.Na de persze azt is közölte hogy bár szeret engem,de ne higyjem hogy könnyű dolgom lesz,mert neki legalább 5 évig kell udvarolnom majd.Mivel a bátyja is 5 évig csak járt a csajával esküvő előtt.És ez szerinte nagyon romantikus.Bár azért hozzátartozik a dologhoz hogy a bátyja csaja az esküvőn már terhes volt.Na de mindegy.Szóval a csaj elutasított minden testi kapcsolatot,amikor egyszer meg akartam csókolni akkor lemerevedett,és elkezdett nyüszíteni.Úgyhogy a második közös hét leteltével véget is vetettem ennek az egésznek.Ezt csak azért írtam le hogy lásd,nem egyedi az ilyen dolog.Az a nő akiről írtam,még most is szűz.Pedig azóta eltelt jópár év.Tudom mert az egyik ismerősöm a környéken lakik,és a csaj még mindig a szüleivel él.A Te eseted ugye más,mert a párod készen áll a dologra.Csak ugye mégis más a helyzet mint egy "átlagos"nő estében,mivel a párod a nagy többséggel ellentétben nem tizenévesen veszíti el a szüzességét.Szerintem mindenképp legyél nagyon figyelmes,a wellness hétvége jó ötlet.De vigyázz hogy a párod be ne stresszelljen előtte,mert akkor nem biztos hogy összejön a dolog.
2014. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
6%
34 évesen egy szűz férfi? Remélem nem haragszik meg a kérdésemért, de hogy bírja? Még a legcsúnyábbak is elvesztik huszonéves korukban, ha máshogy nem, hát prostituáltakkal.
2014. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
16-os te gyökér vagy ... Nő a szűz nem a pasi
2014. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17-es, te vagy a gyökér!

A 13-14-es hozzászólásokra hivatkozva írt, akit te gyökereztél le!

2014. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok 25 éves pasi létemre. Hogy bírom? Úgy, hogy nincs olyan nő a közelemben akivel normális kapcsolat kialakítható illetve viszonozza a közeledésem. Társkeresőkön senki sem ír vissza, munkahelyemen meg van kb 8 nő, azokkal se találkozom, mert én a földszinten dolgozom, ők meg az irodán, fél órával csúsztatva vagyunk, munkaköröm nem köt hozzájuk, nem beszélve arról, hogy nem is korombeliek... bulizni meg nem járok. Prosti.. kösz nem. Nem fizetek közvetlen szexért, inkább szüzen halok meg. Nekem nem probléma. Társadalmat és másokat jobban zavarja, mint engem, elhiheted kedves 16os válaszoló!
2014. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!