Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szombathelyi lányok lenne...

Szombathelyi lányok lenne kedvetek 22 éves állitólag jóképü, kedves és szűz fiúval beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
állitólag,eggyesek szerint jóképü vagyok néhányan ilyennek tartanak,kedves vagyok és szűz és sajnos még sosem volt barátnöm :(
2014. nov. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem makoi Tiesto?
2014. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiiii ***** válasza:
Én állítólagos dolgokkal nem foglalkozom!
2014. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia piri most hogyan másképp irhattam volna le nem vagyok nagyképü nem fogok ezzel dicsekedni.Azért irtam azt hogy állitolag mert az vaggyok jopár ismerosom meg rokonom ezt állitja rolam.na mind1 én nem nagyképuségbol irtam ezt.De ha te tudnál egy másik szoval helyettesiteni ami megfelel azt szivesen meghallgatom és kijavitom.
2014. nov. 7. 21:32
 4/7 A kérdező kommentje:

Inkább leirom egyszerüen és röviden.Eggyesek szerintem jóképü vagyok.Remélem most ez a válasz megfelel :)

De ha kiváncsi vagy akkor ha irsz egy e-mail cimet és akkro arra tudok küldeni képet ha igy megfelel.

Én a joképü szot nem nagyképüségnek szántam.

2014. nov. 7. 21:37
 5/7 piriiiiii ***** válasza:
Tudom, hogy nem annak. :)
2014. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tiesto1992 meg azért a Felhasználó nevem mert én szeretem a DJ,Electro stilusu zenéket és régen a Kedvencem volt DJ Tiesto és igy rajtam maradt ez a név minden oldalra ahova regisztrálok ez a Felhasználo nevem hogy Tiesto1992 igy nem kell külön megjegyeznem a hova mivel regisztráltam.
2014. nov. 7. 21:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy hova valósi vagy és hány éves????
2014. nov. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!