Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sokszor tárgyalva volt már,...

Sokszor tárgyalva volt már, hogy mikor ajánlott először szeretkezni. Érdekelne, ki mit gondol: mikor jön el az első petting ideje? Átlag hány éves korban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
egyénfüggő nem kor függő
2010. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmi köze a korhoz
2010. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdem, Ti hány évesek voltatok? =)
2010. jan. 27. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

19 voltam én akkor találtam meg először a szerelmet. Előtte is volt barátom meg voltam szerelmes, de ő volt az első ember akinél éreztem, hogy igenis megbízhatok benne. Épp ezért írtam, hogy nem a kor függvénye, hanem hogy érzed-e azt a bizonyos pluszt.

2010. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, de a mai napig bánom, túl korán volt. Szerintem hülyeség, hogy nincs korhoz kötve, 14, de inkább 15 alatt én senkinek nem ajánlanám, ugyanis van sok hasonló korú rokonom, és nem állnak még készen rá, ők azt hiszik igen, és ez a baj. Nálam az volt a baj, hogy már akkor is nagy volt rajtam a nyomás, iskolatársak, barátok mind pasiztak, én nem álltam még készen rá, de mégis beleugrottam egy kapcsolatban, szüleim nem foglalkoztak velem, nem mondták, hogy ne tegyem.
2010. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én és a barátnőm is tizenhat. Másfél év kellett hogy felkészültnek érezzük magunkat. És nagyon jó volt és most 20 évesen is nagyon jó vele:D
2010. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16 voltam .. sztem ez ideális.
2010. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor van itt az ideje, amikor az ember már elég érett, és tisztában van vele, hogy ezt nem azért "kell" csinálni, hogy utána másnap eldicsekedhessen vele a suliban, és ne legyen lemaradva a többiekhez képest, hanem mert szeretik egymást a barátjával/barátnőjével. Változó, hogy ki mikor lesz elég érett hozzá, én mondjuk azt vallom, hogy a 18-as korhatár nem viccből van, de azért mégsem úgy megy, hogy betölti a gyerek a 18-at, és onnantól kezdve fűvel-fával. 17-18 éves korban már elfogadható, ha tényleg testileg és szellemileg érett, józan gondolkodású fiatalról van szó.
2010. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Én 16, bnőm 13.
2010. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 14 voltam... de sztem ez szorosan összefügg a szexxel.. mármint nem szeretkezel rögtön utána, de elindít egy folyamatot az tuti
2010. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!