Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam 3 és fél hetes és...

A fiam 3 és fél hetes és eddig 2-2,5 óránként evett nappal, átlag 10 percig. Most azonban sűrűn ( van hogy óránként) szopik, de kicsit rövidebb ideig. Ez lenne az első növekedési ugrása?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a gyakoribb evés épp a tejtermelődés fokozása miatt van.Nekem viszont rengeteg tejem van, evés előtt is fejnem kell belőle, mert annyira spriccel a babám szájába, hogy nem tud vele mit kezdeni.Nem ellentmondásos ez? Egyébként a súlya szépen gyarapszik.
2009. ápr. 26. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
az én kincsem 9 hetes és Ő olyan bébi aki sokszor eszik keveset,szerintem azért mert lusti:)!ha felébred eszik,játszik,nézelődik,eltelik 1-1,5 óra vagy kevesebb,vagy több(attól függ hogy milyen kedve van)-megint eszik és ezek után változóan alszik 2-3 óra hosszat!szépen fejlődik,2 hetente megvan a 70dkg gyarapodás!
2009. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manió ***** válasza:

Szia!

Lehet ha kicsit tovább etetnéd, akkor tovább bírná. És még valószínűleg semmi nem állt be nálatok. Mármint az etetés, meg a nappalok-éjszakák. Nálunk se állt be kb 2hónapos koráig. Most 3hónapos, és ő is 2-2,5óránként eszik, de csak mert most van neki az a bizonyos növekedési ugrás. Az első úgy emlékszem 6hét körül van. De az is lehet, hogy a te babád sokszor eszik keveset.

2009. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

A második válaszolónak: hiába próbálom tovább etetni, neki ennyi elég:) Ráadásul nem eszik addig, amíg teljesen fel nem ébred a drága !

2009. ápr. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!