Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek létezik 30 éves...

Szerintetek létezik 30 éves vagy feletti szüz lányok?

Figyelt kérdés
v miért nem jött össze a dolog,vagy az igazit várja..
2014. nov. 13. 19:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Létezik, szerintem több is mint hinnénk.
2014. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 RRR ***** válasza:
37%

ja

pl apácák ,csak jó isten tudja mire várnak

2014. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik, csak fura, mivel a te körödben egyet sem ismersz. Mondjuk én se, de attól még tuti, hogy van.
2014. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Létezik bizony. Sajnos nem jött össze a dolog,az évek folyamán,mindig az igazira vártam,és erre még rátesz a depresszióm is,önbizalomhiányos is vagyok. 30L
2014. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak 29 vagyok, de nem hiszek a szőke herceg mesében már tizenéves korom óta, így szinte biztosra veszem, hogy egy éve múlva is ugyanolyan tapasztalatlan leszek, mint most is. Nekem ez egyáltalán nem gond, jól érzem magam így is, élem és próbálom minél inkább élvezni az életet. :) Amíg rá nem találtam erre az oldalra, azt hittem, hogy én vagyok az egyedüli lány ilyen idősen ilyen helyzetben van. Rá kellett döbbennem, hogy nagyot tévedtem: meglepően sokan vannak ezen az oldalon is.
2014. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó vagyok (megint): privátban érkezett kérdés, hogy honnan látom, hogy többen vagyunk hasonló cipőben (a hasonló cipő alatt azt értem, hogy húszas éveink végén, harmincas éveink elején még nem voltunk intim viszonyban). Csak meg kell nézni a kérdéseket szüzesség témakörben, és egyből lehet ezt látni (ha nem lódítanak az emberek a korukkal). :) Nekem meglepő, hogy hetente 2-3 ilyen témájú kérdés is megjelenik (talán nem ugyanazoktól).


Off-topic: nem szeretnék ismerkedni (igen, ilyen is van), így ilyen privát üzenetekre nem válaszolok. Kérlek, hogy ezt ne tekintsétek udvariatlanságról részemről.

2014. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

"nem szeretnék ismerkedni (igen, ilyen is van), így ilyen privát üzenetekre nem válaszolok."

Én(is) írtam neked üzenetet. Nehezen tudom elfogadni, hogy csak így kihagysz egy lehetőséget. Furcsa lehet, hogy ennyi infó után rád startolok. De én mindig mindenhol keresem a páromat. Lehet, hogy te vagy az. Lehet, hogy csak külsőre tetszünk egymásnak, vagy még külsőre sem. De ha nem ismerkedünk meg, akkor nem tudjuk meg soha. Persze a válaszod alapján téged ez cseppet sem érdekel.

2014. nov. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
51%

Vannak, csak legfeljebb süketen hangzik egy 30-asról, hogy "lány", és nőnek gondolnám.


Tavaly egy 40 évessel leveleztem, de nagyon nehéz természetű embernek láttam, róla már nem hiszem, hogy valaha is lesz akármilyen normális emberi kapcsolata.


Szerintem az a nagy félreértés a szüzességgel kapcsolatban, hogy az "elvesztés"-ről beszélünk, szerintem meg az a bevezető lépés egy normális, örömteli (szexuális) életbe.

A másik baj meg tán az, hogy - minden korcsoportban - túl van ez dimenzionálva. Én még sohasem ismerkedtem úgy nővel, hogy "szűz vagy?".

Amikor meg kiderül, akkor meg nem változat az semmin.

2014. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

A 29 eves nyilatkozo vagyok


#7

Az en "beutesem" az, hogy iszonyatosan kerulok mindenfele parkapcsolatot, nekem ez nem celom. Egy ilyen eletvitelbe nem szeretnek senkit belerangatni, es ne vedd szemelyes sertesnek. (De ugy latom, eleg sokan szemelyes sertesnek vettek a lepontozasok miatt.) Amikor az ember keresi onmagat, eleg ezzel foglalkozni, akarmilyen onzon is hangzik ez. Ettol fuggetlenul koszonom, hogy irtal ram, es ne haragudj, ha megbantottalak volna. Igen, mehetett volna ez privatban is.


#8

Lany vagy no? Ez a dilemma tobbszor felmerult mar bennem. Ugyanakkor pl. sajat peldambol tudom, hogy en magamat nem erzem 29 evesnek, teljesen ugy erzem magam, mint a 21-22 evesen (es nem is nezek ki tobbnek). Akkor pedig kifejezetten kertuk az egyetemen az egyik tanart, hogy lanyoknak szolitson minket, es ne nonek, mert az mar olyan komoly. :) Szerintem ezen a kerdesen nem kell porogni - ki hogyan erzi magat. Nem erzem magam nonek, mert egyebkent is lanynak nezek ki. Ertitek ezt? :)

2014. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nem 30 fölötti vagyok, de 27...jó eséllyel 30 felett is az maradok. Hasonló okokból, mint amit itt leírtak...képtelen vagyok kötődni bárkihez (csak teher lenne a számomra), egyből kihátrálok, ha komolyabbra fordulna a kapcsolat. Félek, a kötődéstől, és az emberektől is...önbizalomhiányos vagyok, gyáva, és zárkózott. Pedig mások csinosnak mondanak (szőke haj, kék szem, vékony testalkat)...de belül...pszichiátriai eset vagyok (6-szor feküdtem bent).
2014. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!