Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan 18 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 18 feletti lány, aki nem foglalt és nem ribanc?

Figyelt kérdés

Valahányszor elkezdek ismerkedni egy lánnyal, mindig kiderül róla, hogy elég könnyűvérű típus. Aki nem az, az pedig mindig foglalt.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy "én ilyen vagyok", mert saját magát nyilván senki nem tartja ribinek.


2013. jan. 19. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ráérsz még megállapodni 30 évesen?
2013. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jessz létezik
2013. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Fasza általánosítás.. -.-"
2013. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem állítottam, hogy nem létezik, csak kérdeztem.

És ha létezik, hol lehet ilyenekkel találkozni?

2013. jan. 19. 18:44
 5/14 anonim ***** válasza:

kettes vagyok

ne erőltesd a dolgot és akkor egyszercsak megfogod ismerni legalábbis tapasztalataim szerint mindig akkor jön a szerelem mikor nem is vágysz rá

L/18

2013. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha csak ez a két elvárásod van, millió lányt lehetne mutatni a környezeteben. de persze olyan lányok jönnek be neked, akik azért adnak magukra, és esetleg kicsit kacérak is.
2013. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül. Ha normális egy lány, akkor azt se bánom, ha nem néz ki olyan jól. Csak éppen aki normális, az szinte biztos h foglalt, v ha nem, akkor talál nálam sokkal jobb pasit is.
2013. jan. 19. 18:52
 8/14 anonim ***** válasza:
kérdező ennyire ne becsüld alá magad azért
2013. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sokkal nagyobb a kereslet a normális lányokra, mint a kínálat, így csak a legjóképűbb férfiaknak van esélyük náluk, én pedig finoman szólva nem vagyok az.
2013. jan. 19. 19:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Hmm...tudom, hogy nem kérted, de azért mondom, hogy én ilyen voltam. 20 évesen lett először komoly kapcsolatom, akkor vesztettem el a szüzességem is. Előtte volt 2-3 komolytalanabb kapcsolatom, de mindegyiknél otthagytak, amikor egy hét után még nem akartam szexelni ;) ;) Szóval, ezzel csak arra célzok, hogy 18-tól 20 éve koromig még volt 2 szabad évem, és még ribanc sem voltam :)


Egyébként elég sok ilyen lány van, legalábbis én ismerek jó néhányat. Nem dugnak össze-vissza, és éppen nincs kapcsolatuk.

2013. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!