Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék olyan 18 év...

Hol találhatnék olyan 18 év feletti lányt, aki cuki, kisfiús srácokra bukik, akik picik és aranyosak? Vagy nem is létezik olyan 18 éve feletti lány, akinek be jönnek az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Mert eddig úgy tapasztaltam, hogy a 13,14,15 éveseknek jövök be, de én már kicsit idős vagyok hozzájuk, inkább 18 év feletti barátnőt szeretnék most már.
2013. júl. 24. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kisfiús vagy, akkor kislányoknak fogsz bejönni, ha férfias vagy, akkor nőknek
2013. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan lány, akinek a pici fiúk bejönnének.
2013. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
képet:)
2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mennyire vagy alacsony? Nekem a kisfiús arc bejön önmagában. 20/L
2013. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom hol, de biztos ráakadsz egy ilyen lányra előbb-utóbb:) Nekem sem ez volt kifejezetten a zsánerem, de most pont egy ilyen férfiba lettem "halálosan szerelmes" :) Igaz csak fél év múlva leszek 18:\
2013. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
animékbe van ilyen pár
2013. júl. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!