Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14evesen csokoloztam eloszor,...

14evesen csokoloztam eloszor, fel even belul pedig elvesztettem a szuzessegem (masik pasivel) ez gaz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 18:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 14 évesen csókolóztam először, fél évvel rá pedig elvesztettem a szüzességem. Azóta volt 2 komolyabb kapcsolatom, és bár nem hangoztatom minden 2. sarkon, hogy ilyen korán kezdtem, nem bántam meg. Jól tanulok, jövőre, ha minden igaz, egyetemre megyek és kialakulóban van egy csodás kapcsolat egy fiúval, akit egyáltalán nem érdekel kivel voltam előtte. Nem gondolom, hogy ettől a korai dolgoktól elkurvultam volna.
2010. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
igen
2010. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát nem valami biztató...
2010. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Hát ha már kérdezted mások véleményét..sztem egy ócska kis 2 forintos k*rva vagy.Bocsi.
2010. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
56%

Egy negatív válasz is lehet normális válasz,szerintem is szégyelned kellene magad nem pedig itt kiirkálni ide,hogy te milyen menő vagy.Szerintem szánalmas,de nem baj 14 évesen tiéd az egész élet,nem?



UI: Majd meglátod,hogy nem.

2010. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
79%

Az a gáz kiscsibe, hogy írni nem tudsz, a nyolc általánosod sincs meg, de a szex az megy... Na ez a gáz!

Sík hülye vagy, de nem baj... utcasarokra még kiváló leszel...

2010. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
24%
Má nagyon unom mindenki okos meg osztja itt az észt a tanulásról aki ennyit ir az ne ebbe a témakörbe irjon!Én kb veled egykorú vagyok sztem nem az!Ha már ugy érzed h kész vagy rá.Le lehet pontozni nyugodtan nem legyen má mindenki ien okos.Egy szóval sztem NEM AZ
2010. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Én nem szeretnélek kritizálni csak elmondom a véleményem.Szerintem még egy kicsit korai volt 14 évesen.Mondjuk te tudod, hogy mennyire szeretted és hogy ő mennyire szeretett téged.Ha úgy érzed, hogy megérte, semmi baj.Az egyik barátnőm is majdnem 15 volt, amikor elvesztette a szüzességét.5 hónapja voltak együtt a pasival, majd elhagyta a pasit egy másikért.Aztán jön nkm, h megbánta.Szal te tudod.Én biztos n adtam volna oda magam.De ha te úgy érzed,h igy jó, akkor más ne hordjon le ezért.Csak vigyázz az életedre.Ha egyszer elbaltázod már nem változtathatod meg.

Ouh és még vlmi.Ha már megtetted ne bánkódj rajta...Hiába...Inkább próbálj meg örülni nki;)

2010. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 KJUsul ***** válasza:

Szerintem kutyagumit se számít, más szerint gáz-e. Az számít, hogy szerinted az-e. Szerintem amúgy igen, gáz. Nem a fél év, nem is önmagában a szüzesség elvesztése, hanem hogy ilyen kislányok ezzel foglalkoznak.


És nem, ez nem a "mai kor", így volt ez már 1986-ban is elhihetitek! De ettől még nem lesz normális.


Mondhatnék gázabb dolgokat is de ne fogok. Mint mondtam az én véleményem nem számít. Neked kell tudnod, hogy együtt tudsz-e ezzel élni vagy sem. Ha bánt, szégyenled, akkor le kell rendezned magadban valahogy, ha meg nem, akkor semmit se számít senki véleménye.

2017. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!