Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan fiúk/férfiak,...

Vannak itt olyan fiúk/férfiak, akik hozzám hasonlóan, lehetőleg csak szűz lányokkal ismerkednek komoly kapcsolat céljára, mert olyat aki nem szűz nem tudnának elképzelni maguk mellett?

Figyelt kérdés
Szeretném az okokat megbeszélni, és szerintem hasznos lenne megosztani a tapasztalatokat is. (32F)

2014. nov. 20. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, bár 32 évesen ez részedről inkább már csak belemagyarázás és szegénységi bizonyítványként hat... ennek ellenére egyetértek ezzel az elvvel.


Habár, igazából csak a "túl sok" szexpartneren túl lévő lányok felejtősek. Ez nálam azt jelenti, hogy 0-tól 3-ig belefér, a többi hátránnyal indul. :D

2014. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Milyen betegek vagytok! Én simán járnék akár prostituálttal is.
2014. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja, az utolsónak igaza van! Erre már nem mondasz semmit? Amúgy meg nem vagy normális. Én szűz voltam, mikor összejöttem a barátommal, akivel azóta is együtt vagyok. Ő is szűz volt. És ez nekem tényleg jó, mert tudom, hogy mással nem volt előttem. De ugyanmár... Nem minősít senkit, hogy szűz-e még, amikor veled van, mert akkor éppen szerelmes volt, mikor megtette, és amikor meg már veled van, akkor veled akar lenni.
2014. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És ha megfordítjuk? Vajon ti hány csajban jártatok már? Attól ne undorodjon a szűz barátnő? Érdekes felfogás...
2014. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Robcsi84 válasza:
Az ilyeneket csak a szűz srácok tudják kitaláni ürügynek arra hogy miért szűzek... lOl
2014. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem korban nincsen megkötésem, és nem feltétlen ragaszkodom a komoly, tartós kapcsolathoz.

Tisztában vagyok vele, hogy ha 10 évnél több a korkülönbség, akkor hosszú távon ennyi idősen még biztos nem fog működni egy kapcsolat sem...

Mondjuk korombelivel igenis el tudnám képzelni komolyan, hosszútávon is akár, ha passzolunk egymáshoz!

Ellenben ha egy 14 éves lány kezdene el csodálni és bálványozni, valamint megismerkednénk valahogyan és megkérne, hogy én vegyem el a szüzességét, nem bánnám, sőt, kifejezetten örülnék neki, de megmondanám neki, hogy hosszú távra ne tervezzen... Ha még úgy is akarja, akkor szívesen megtenném!

29/F

2014. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Max egy szűz pasinak megengedett ez a felfogás.

A többi mind önző, szánalmas nyomorék...

2014. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
És elárulnátok, hogy hol találtok korotokban hozzátok illő szűz nőt? Mert az apácazárdán kívül nem hiszem, hogy sok helyen...Egyébként az idősebb szűz nők meg nem béna szűz pasikákból fognak válogatni az első alkalomra, hanem aki nyúlt is már nőhöz. Szóval ezt a beteges hülyeséget sztem sürgősen verjétek ki a fejetekből és inkább szüzek helyrk vadásszatok olyan prostira, aki nem röhög ki 30on felüli szűz pasikat :DDD
2015. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!